Mandaryna pokazała przygotowania Fabienne do studniówki. Fryzura, makijaż i nauka chodzenia na szpilkach

Mandaryna towarzyszyła córce przy przygotowaniach do studniówki. Pokazała, jak spędziła sobotę z Fabienne, która zaliczyła wizytę u fryzjera i makijażystki.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze, a w zabawie biorą udział także dzieci gwiazd. W sobotę 15 stycznia na balu zorganizowanym przez szkołę bawiła się Fabienne Wiśniewska. Mandaryna zdała relację z przygotowań, które zaczęły się dzień przed imprezą i zamieściła pełne humoru nagrania na Instagramie.

Zobacz wideo Mandaryna suszy włosy Ani Świątczak

Linda Evangelista, Courtney Cox, Heidi MontagNieudane operacje plastyczne gwiazd. Kto żałuje, że ingerował w wygląd?

Mandaryna pokazała przygotowania Fabienne do studniówki. Fryzura, makijaż i nauka chodzenia na szpilkach

Mandaryna postanowiła zrelacjonować to, jak córka szykuje się do studniówki. Wieczór przed imprezą spędziły w doskonałych humorach. Odwiedził je przyjaciel, który znany jest jako draq queen. Fabienne skorzystała z jego umiejętności i postanowiła pouczyć się od niego... chodzenia na szpilkach. Wszystko nagrywała jej mama.

Uwaga, Filo uczy chodzić Fabkę na szpilkach przed jutrzejszą studniówką - powiedziała Mandaryna na InstaStories.

Fabienne Wiśniewska uczy się poloneza i chodzenia na szpilkach przed studniówkąFabienne Wiśniewska uczy się poloneza i chodzenia na szpilkach przed studniówką fot. instagram.com/marta.mandaryna

Sytuacja skończyła się śmiechem i wspólnym śpiewaniem. Nie zabrakło też przećwiczenia poloneza. Natomiast w dzień studniówki cała trójka ruszyła na miasto na dalsze przygotowania.

Dzień studniówkowy się zaczął, czyli przygotowania Fabki do studniówki. Będziemy wam zdawać relację, bo myślę, że będzie niezła beka - powiedziała Mandaryna na InstaStories, wrzucając nagranie z samochodu.

Adriana Kalska / Adriana Kalska i Michał RoznerskiMikołaj Roznerski nie jest już z Adrianą Kalską. Aktorka komentuje

Później towarzyszyła córce u makijażystki, a także u fryzjera, pokazując efekt końcowy. Fabienne tego dnia wybrała gładko czesany, nietypowy kucyk. Zdecydowała się też na tzw. małą czarną z głębokim dekoltem i bufiastymi rękawkami oraz sandały na szpilce. Fabienne towarzyszyli w tym dniu nie tylko partner, brat Xavier, ale i oboje rodziców. Dumna Mandaryna nagrała także moment, w którym uczniowie tańczą poloneza. Dodała również zdjęcie swoich dzieci, które podpisała: "Jaka ja jestem dumna".

Jesteście ciekawi, jak wyglądała tego dnia bohaterka wieczoru? Więcej kadrów z przygotowań i studniówki Fabienne Wiśniewskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Mandaryna pokazała przygotowania Fabienne do studniówki. Wybrały się razem do fryzjeraMandaryna pokazała przygotowania Fabienne do studniówki. Wybrały się razem do fryzjera fot. instagram.com/marta.mandaryna

Więcej o: