Pola Wiśniewska zapytana o to, jak się czuje jako piąta żona Michała Wiśniewskiego. Nie unikała odpowiedzi

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Wokalista wcześniej związany był m.in. z Magdą Femme, Mandaryną i Anią Świątczak. Fani chcą wiedzieć, jak to wpłynęło na aktualną partnerkę muzyka.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pola Wiśniewska poznała byłego wokalistę Ich Troje na portalu randkowym. Oboje mieli już na koncie sporo doświadczeń w różnych relacjach. Wybranka Michała Wiśniewskiego związała się z nim, kiedy sama miała już czworo własnych dzieci. Najstarsze z nich ma 18 lat. W styczniu 2021 na świat przyszło jej dziecko z nowym mężem - syn Falco. Fani są ciekawi, jak Pola patrzy na przeszłość męża.

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Jak Pola Wiśniewska czuje się jako piąta żona?

Żona Wiśniewskiego prowadzi Instagrama, na którym chętnie dzieli się zdjęciami z życia rodziny. Ostatnio poprosiła fanów, żeby zadawali jej pytania. Okazało się, że obserwujących interesuje, jak Pola radzi sobie z przeszłością Michała. I nie chodzi tu o problemy z używkami czy trudne doświadczenia rodzinne, a o cztery byłe żony.

Jak się czujesz jako piąta żona? - chcieli wiedzieć fani.

Wiśniewska odpowiedziała bardzo konkretnie.

Kogo interesuje to, że piąta? - zapytała.
Uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają cztery żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna - wyjaśniła.

Pola WiśniewskaPola Wiśniewska screen - InstaStories

Partnerka Wiśniewskiego wierzy, że liczy się to, co tu i teraz. Zamiast skupiać się na przeszłości, patrzy w przyszłość.

Poprzednie związki Michała Wiśniewskiego

Charyzmatyczny wokalista ślub brał pięć razy. Pierwszą żoną artysty była Magda Femme, z którą śpiewał w Ich Troje. Następnie związał się z Mandaryną, która rozwijała wtedy swoją solową karierę. Kolejną żoną była Ania Świątczak, która również dołączyła do zespołu. Czwartą żoną wokalisty była Dominika Tajner, córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego - Apoloniusza Tajnera. Wiśniewski z poprzednich związków ma czwórkę dzieci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.