Michał Wiśniewski pęka z dumy? Półroczny Falco Amadeus ma prawdziwy talent. Rośnie nam przyszła gwiazda?

Żona Michała Wiśniewskiego, Pola, pochwaliła się, jak bardzo muzykalny jest jej syn. Półroczny Falco nie mógł oderwać rąk od cyfrowego fortepianu.

Piąta żona Michała Wiśniewskiego, Pola, zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym pokazała, jak utalentowany jest jej syn Falco. Chłopiec niedawno skończył pół roku, a już wykazuje muzyczne zdolności? Wygląda na to, że miłość do muzyki ma zapisaną w genach. 

Michał Wiśniewski dumny z syna?

Michał Wiśniewski ma utalentowane dzieci. Xavier Wiśniewski właśnie nagrał singiel, a w planach ma kolejne. Fabienne natomiast ma duszę artystki i sama zaprojektowała sobie tatuaż, wystąpiła też w teledysku do utworu znanego ojca. Nastoletnie Etiennette i Vievienne również stawiają pierwsze kroki w branży muzycznej. Teraz okazuje się, że ich najmłodszego przyrodniego brata także ciągnie do muzyki. Pola Wiśniewska pochwaliła się bowiem, z jakim entuzjazmem półroczny Falco Amadeus uderza w klawisze cyfrowego fortepianu. Dumna mama uwieczniła tę chwilę i podzieliła się nią ze swoimi obserwatorami na IntaStories. 

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Nagranie nie zostało opatrzone żadnym podpisem. Póki co Michał Wiśniewski nie odniósł się do niego w żaden sposób. I choć występ malucha był krótki, to ewidentnie widać, że chłopiec jest radosnym i rezolutnym dzieckiem. Niewykluczone, że skoro od okresu niemowlęctwa jest otoczony muzyką, to ta w przyszłości będzie ważnym aspektem jego życia. 

Nie tylko dzieci Michała Wiśniewskiego 

Okazuje się, że nie tylko pola Wiśniewska chwali się talentem syna. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski również chętnie pokazują, jak rozwijają się ich córki, ukazując kolejne pasje małej Klary. Czterolatka także grała na fortepianie, chętnie uczy się języków obcych, ćwiczy na siłowni ze sławną mamą. Marina i Wojciech Szczęśni również pieją z zachwytu na synem - nazywajac małego Liama geniuszem

Więcej o:
Copyright © Agora SA