Anna Lewandowska pochwaliła się, że Klara gra na fortepianie. To jej kolejny talent!

Anna Lewandowska pochwaliła się fotografią, na której widać, jak Klara próbuje grać na fortepianie. Czy w ten sposób trenerka daje do zrozumienia, że zaplanowała już przyszłość córki?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie pokazują mediom twarzy córki. Jednak mimo to na instagramowych kontach obojga sportowców nie brakuje fotografii czy nagrań z małą Klarą w roli głównej. Jakiś czas temu trenerka pochwaliła się, że jej pociecha potrafi już ćwiczyć i ma smykałkę do gimnastyki. Teraz okazuje się, że może mieć talent muzyczny.

Klara Lewandowska gra na fortepianie

Anna Lewandowska pochwaliła się właśnie, że Klara ma talent muzyczny i już od najmłodszych lat ciągnie ją do fortepianu. Na uroczej fotografii widać, jak Klara siedzi na kolanach trenerki i naciska klawisze instrumentu. Dziewczynka nie umie jeszcze zagrać najsłynniejszych kompozycji Chopina i Bacha, ale z pewnością oswaja się w ten sposób z fortepianem. 

Anna Lewandowska i Klara LewandowskaAnna Lewandowska i Klara Lewandowska Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Anna Lewandowska chce, żeby Klara była muzykiem

Jakiś czas temu Anna Lewandowska przyznała, że nie chce planować przyszłości córki, a czas pokaże, kim zostanie Klara. Jednak jednocześnie dodała również, że sama pochodzi z muzykalnej rodziny, więc Klara mogłaby zostać pianistką

Myślicie, że z córki Lewandowskich wyrośnie geniusz muzyczny?

AG