Anna Lewandowska rozczuliła fanów zdjęciem z Klarą. Zwrócili uwagę na fryzurę dziecka. "Jakie słodkie kiteczki!"

Anna Lewandowska choć nie pokazuje twarzy swojej córki, to lubi pozować z nią do zdjęć. Tym razem, pochwaliła się uroczą fryzurą Klary. Fani zachwycają się w komentarzach.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski bardzo chronią swoją prywatność. Rzadko udzielają wywiadów, a jeszcze rzadziej mówią o życiu czy córce Klarze. Do tej pory nie zdecydowali się pokazać w mediach jej twarzy. Za to chętnie publikują zdjęcia, na których widać ją od tyłu.

Fryzura Klary Lewandowskiej zachwyciła internautów

Ania opublikowała na swoim Instagramie post, w którym przypomina fanom o tym, co jest w życiu najważniejsze, a o czym na co dzień się zapomina:

Podczas planowania (w naszych stałych obowiązkach) zwróćmy uwagę na to, co ważne, o czym często w naszych planach zapominamy.Plan tygodnia: słuchać, przytulać, kochać, śmiać się, marzyć, zrobić coś tylko dla siebie. Życzę Wam dobrego tygodnia! A my z Klarcią lecimy do Taty.

Natomiast obserwatorzy zamiast skupić się na treści postu, zwrócili uwagę na uroczą fryzurę małej Klary. Anna Lewandowska zrobiła córce kiteczki, które rozczulą nawet największego twardziela!

Ale piękne zdjęcie. Mnóstwo miłości, czułości i te kiteczki!
Piękny widok, a Klarcia jakie ma słodkie kitki!
Jakie piękne kiteczki.
Śliczne zdjęcie. Klarcia jakie piękne kituszki ma.
Super, w końcu mała ma kiteczki.
Jakie kity śliczne.
 

Jak myślicie, Lewandowdowscy zdecydują się wreszcie pokazać twarz Klary?

JP