Anna Lewandowska zmieniła się od początku swojej kariery. Jedna z internautek nie ma wątpliwości: Z ustami tu jest fajnie pokombinowane

Anna Lewandowska kilka dni temu pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu, a jej wygląd wzbudził wiele emocji. Jej fani uważają, że wyglądała jak milion dolarów. Trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę to, jak zmieniła się na przestrzeni lat.
Gala Mistrzów Sportu Gala Mistrzów Sportu KAPIF.pl

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska tak dobrze chyba jeszcze nigdy nie wyglądała. Piękny, biały uśmiech, zadbane włosy oraz świeża opalenizna to jej znaki charakterystyczne. Do tego mocno umięśniony brzuch oraz zgrabne ciało.

Anna Lewandowska
Fot. annalewandowskahpba/Insstagram

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Fot. KAPIF.pl/Instagram

Anna Lewandowska poprawia usta?

Internautki są też pewne, że Ania powiększa usta. Pod wieloma postami 'Lewej' możemy przeczytać komentarze typu:

Z ustami tu jest fajnie pokombinowane.

Zgadza się z nimi Anna Adamczyk, znana jako 'Lekarka w wielkim mieście', która twierdzi, że specjalista bardzo dobrze się spisuje, a wargi Lewandowskiej nie są przesadzone. Możemy jednak zobaczyć, że od zeszłego roku uległe one jednak powiększeniu. Tu dla porównania zdjęcia z 2018 i 2019 roku:

Anna Lewandowska
Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram.com/ lekarka_w_wielkim_miescie

Anna Lewandowska. Znana lekarka ocenia jej przemianę

W zeszłym roku jej przemianę oceniła znana lekarka, Anna Adamczyk. Zwróciła uwagę na to, że 'bez wątpienia na przestrzeni ostatnich lat buzia Ani wypiękniała'. Przede wszystkim skupiła się na zębach Lewandowskiej, która zainwestowała w aparat.

Dzięki temu jej uśmiech stał się piękniejszy, a dolne piętro uległo pozytywnej zmianie. Według mnie nie ma tu żadnych licówek, jednak nie wykluczam odbudowy kompozytowej, która często jest potrzebna po leczeniu ortodontycznym - stwierdziła 'Lekarka w wielkim mieście'.
Anna Lewandowska w 2012 i 2019 roku Anna Lewandowska w 2012 i 2019 roku EAST NEWS, KAPIF.pl

Anna Lewandowska. Co jeszcze w sobie zmieniła?

Specjalistka nie ma także wątpliwości, że Ania Lewandowska poprawiła nos, koryguje dolinę łez oraz korzysta z botoksu.

Wiemy, że jej nos w trakcie jednej z walk uległ złamaniu i to chyba nie jeden raz. (...) Myślę, że nie było tu stricte operacji plastycznej w celu korekty kształtu (spójrzcie na jej zdjęcia z profilu). Jeśli była operacja, to związana ze złamaniem i krzywą przegrodą. Idąc do góry i patrząc na dolinę łez, to są zdjęcia, na których jest mniejsza, a na innych głębsza, co może wskazywać na jej korektę. Botox na 3 okolice. Tak na 99%. Jako, że buzia Ani jest bardzo mimiczna i uwielbia się uśmiechać - dodała Adamczyk.

A jak Anna Lewandowska wyglądała w przeszłości? Zobaczcie, jak się zmieniała.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska fot.Facebook/Stare zdjęcia polskich celebrytów

Anna Lewandowska zanim była sławna

Anna Lewandowska, wtedy jeszcze Stachurska, urodziła się w 1988 roku. W wieku 19 lat podczas wyjazdu integracyjnego studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazury poznała Roberta Lewandowskiego. Od razu wpadli sobie w oko i mówią, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Umówiliśmy się w kawiarence przy Chmielnej. I okazało się, że ćwiczymy w tym samym miejscu. - wyznała 'Lewa' w jednym z wywiadów dla 'VIVY!'.

Zawodniczka karate była wtedy blondynką, a jej zgryz nie był idealny. 'Lewa' sama udostępnia na swoim profilu zdjęcia z przeszłości. Takie, jak np. to:

Anna Lewandowska
Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy w 2009 roku Anna i Robert Lewandowscy w 2009 roku EAST NEWS

Anna Lewandowska zmieniła się dla Roberta

Anna Lewandowska pod wpływem nowego związku zmieniła kolor włosów. Przefarbowała się na czarno, bo jej chłopak lubił brunetki.

Kiedy syn przedstawił nam Anię, zdziwiłam się, że to jednak blondynka. Ale Robert zapewnił nas, że zrobi wszystko, żeby była brunetką, jak ja - opowiadała kiedyś magazynowi 'Rewia' Iwona Lewandowska.

Na zdjęciu w 2009 roku, kiedy pojawili się razem na Piłkarskich Oscarach, Ania zaprezentowała swój nowy wizerunek. Możemy także zobaczyć, że zadbała o zęby.

Anna Lewandowska
Facebook.com/ Stare zdjęcia gwiazd, EAST NEWS

Screen z InstaStories Anny Lewandowskiej Screen z InstaStories Anny Lewandowskiej Screen z Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska komentuje swoją przemianę

Anna Lewandowska z sentymentem wspomina tamten swój wizerunek. W zeszłym roku odniosła się do swojego starego zdjęcia i napisała, co w sobie zmieniła na przestrzeni lat:

Oba zdjęcia lubię. Różnica... 10 lat. Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest (bo przecież trenowałam karate), jedynie aparat na zęby się przydał. Dobrze, że mam teraz super fryzjerkę - napisała na Instagramie.
Anna i Robert Lewandowscy w 2012 roku Anna i Robert Lewandowscy w 2012 roku EAST NEWS

Anna Lewandowska - moment przełomowy

Trenerka przeszła jednak największą metamorfozę ok. 2012 roku. Zmieniła wtedy styl i fryzurę. Zapuściła włosy, zaczęła ubierać się bardziej kobieca i podkreślała swoje kształty. Na ślubie z Robertem Lewandowskim w 2013 roku zupełnie nie przypominała dawnej siebie. Nic więc dziwnego, że zachwyciły się nią niemieckie i polskie media, które jeszcze wtedy niewiele wiedziały o ukochanej 'Lewego'.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
EAST NEWS

Kiedy Anna Stachurska została Anną Lewandowską, rozpoczęła się jej wielka medialna kariera. Żona 'Lewego' stała się bywalczynią ścianek i różnych imprez.

Anna Lewandowska w latach 2014-2019 Anna Lewandowska w latach 2014-2019 KAPIF.pl, EAST NEWS

Anna Lewandowska eksperymentuje z włosami

Przez 5 lat Anna Lewandowska wiele razy eksperymentowała z kolorami włosów. Raz miała ciemniejszy odcień, później wracała do jaśniejszego. Jednak zawsze była wierna długim włosom. Wszystko się zmieniło pod koniec 2018 roku, kiedy zdecydowała się na grzywkę.

Jak oceniacie jej przemianę?

Więcej o: