Xavier Wiśniewski idzie w ślady rodziców. Zaczyna karierę wokalną. Opowiedział o planach na przyszłość

Xavier Wiśniewski właśnie nagrał singiel, a w planach ma kolejne. Zamierza spróbować życia artysty.

Xavier Wiśniewski mimo młodego wieku nie próżnuje. Zdążył już spróbować zarówno tańca, jak i śpiewania. Smykałkę do jednego i drugiego ma po rodzicach, Mandarynie i Michale Wiśniewskim. Był gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział o tym, że ciągnie go w artystyczną stronę. Czy będzie gwiazdą polskiego show-biznesu?

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil odpowiada na krytykę: Wylewa się z ludzi żółć

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Xavier Wiśniewski rozwija karierę wokalną

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Xavier przyznał, że ma duszę artysty. Miał także przygodę z pisaniem.

Ja jestem human pełną gębą. Nie ograniczam się tylko do muzyki. Najpierw pisałem swojego bloga, potem byłem na stażu w „Przeglądzie". Piszę również opowiadania. Pisałem też powieść, może kiedyś do tego wrócę - powiedział w telewizji.

Teraz 19-latek chciałby rozwijać się wokalnie. Podczas pandemii odkrył w sobie pociąg do śpiewania. Wydał singiel pt. "Prąd". W planie są kolejne.

Zaczęliśmy z mamą od "Hot16Challenge" i gdyby nie COVID, w ogóle bym w to pewnie nie wszedł. Teraz jest „Prąd", niedługo będę wypuszczał kolejny numer. Nigdy nie myślałem, żeby być artystą. Rodzice nie wywierali na nas presji, pozwalali robić to, co chcemy. W zeszłym roku poczułem, że to jest to, czego chciałbym spróbować i myślę, że wychodzi bardzo dobrze - powiedział Xavier Wiśniewski.
 

Aleksandra SzwedOla Szwed odpoczywa z ukochanym. Ciążowych krągłości nie ukrywa już nawet luźna sukienka

Przyznał także, że może liczyć na wsparcie rodziców, którzy pomagają mu przy tworzeniu muzyki.

Tata i mama bardzo mnie wspierają. Teksty piszę sam, muzycznie to sklejamy. Idę do studia i często zabieram jedno z nich, żeby mi pomogło w finalnej wersji - podsumował.

Xavier Wiśniewski nie czerpie jednak inspiracji z muzyki rodziców. Sam najlepiej czuje się w hip-hopie. Jednak nie zapomina o nauce. Zamierza złożyć dokumenty na AWF oraz studia humanistyczne. Jeszcze nie zdecydował, które z nich wybierze. Nie jest on jedynym dzieckiem Michała Wiśniewskiego, które postanowiło spróbować swoich sił w śpiewaniu. Swój singiel i teledysk nagrała także Vivienne Wiśniewska, córka piosenkarza z małżeństwa z Anną Świątczak.

Więcej o: