Michał Wiśniewski zatrudnił córkę w teledysku. Ledwo poznaliśmy Fabienne! To przez nową fryzurę i punkową stylizację

Michał Wiśniewski nie próżnuje i po krótkiej przerwie wrócił do pracy. Muzyk udostępnił fotografie z planu nowego teledysku, w którym zobaczymy Fabienne Wiśniewską. Zdjęcia są bardzo intrygujące.

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem czworga dzieci: Fabienne, Vivienne, Etiennette oraz Xaviera. Wiele wskazuje na to, że pociechy lidera Ich Troje pójdą w ślady sławnych rodziców i w przyszłości zajmą się muzyką lub show-biznesem. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać talent Etiennette Wiśniewskiej nominowanej przez tatę do nagrania #hot16challenge2, oraz posłuchać piosenki Vivienne Wiśniewskiej. Już wkrótce zobaczymy natomiast umiejętności aktorskie trzeciej córki wokalisty, Fabienne. Nastolatka zagrała w nowym teledysku artysty.

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski szykuje nowy teledysk z Fabienne

Michał Wiśniewski ma świetny kontakt ze swoimi pociechami. Nic więc dziwnego, że stara się spędzać z nimi każdą chwilę. Showman spotyka się jednak z dziećmi nie tylko w czasie wolnym. W zespole ojca pracuje już bowiem Xavier, a teraz lider Ich Troje do udziału w najnowszym teledysku zaangażował córkę Fabienne. Wokalista pochwalił się na Instagramie intrygującym zdjęciem z planu.

 

Trzeba przyznać, że punkowa stylówka Fabienne jest naprawdę ciekawa! Fotografie z planu pojawiły się już także na profilu Smola Studio, który jest odpowiedzialny za produkcję teledysku. Same zaś miejsca, w których powstawało wideo, także wydają się być niecodzienne.

Za nami plan dla Michała Wiśniewskiego, a główną rolę grała Fabbka. Już niedługo efekty! - czytamy w zapowiedzi.
 

Teledysk swoją premierę będzie miał 29 czerwca. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Polecamy: Ich Troje odnosiło z Justyną Majkowską na wokalu największe sukcesy. Jak dziś wygląda gwiazda i co robi? Jest mamą!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.