Dominika Tajner szczerze o piątym ślubie Michała Wiśniewskiego. "Nie byłam zaskoczona, że zrobił to tak szybko"

Dominika Tajner powiedziała, co myśli o tym, że Michał Wiśniewski kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że córka Apoloniusza Tajnera nie pielęgnuje w sobie nienawiści do byłego męża. Wprost przeciwnie, życzy mu bardzo dobrze.

Dominika Tajner w marcu 2019 roku za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe. Czwarta żona piosenkarza nie kryła wówczas rozgoryczenia. Celebryci  rozwód dostali już kilka miesięcy później, bo już we wrześniu tego samego roku. Szybko na jaw wyszło, że wokalista Ich Troje ma nową partnerkę - Paulinę, z którą niedawno wziął potajemny ślub. Co o nowym związku Michała Wiśniewskiego myśli Dominika Tajner? Okazuje się, że kobieta zachowała klasę i o byłym mężu i jego nowej ukochanej wypowiada się bardzo serdecznie. 

Wziął ślub, a ja mocno trzymam za nich kciuki i życzę wszystkiego, co najlepsze - powiedziała Tajner w rozmowie z Plejadą. 

Zobacz wideo The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner opowiedzieli o swoim pierwszym spotkaniu. Było zaplanowane?

Dominika Tajner nie była zaskoczona piątym ślubem Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner przyznała też, że mimo rozwodu utrzymuje z Michałem Wiśniewskim dobre relacje.

Uważam, że jeżeli ludzi potrafią sobie wybaczyć pewne rzeczy z dwóch stron, to po co żyć w złości - powiedziała Plejadzie. 

Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że dobrze zna Michała Wiśniewskiego. Spędzone z nim lata pozwoliły jej bowiem poznać lidera Ich Troje na wskroś. Informacja o tym, że Wiśniewski znów wziął ślub, nie zrobiła więc na niej dużego wrażenia. 

Jak mam być szczera i jak znam Michała, to muszę przyznać, że nie byłam zaskoczona, że zrobił to tak szybko, ale nie chcę go oceniać - przyznała się portalowi. 

Trzeba przyznać, że Dominika Tajner odpowiedziała na te trudne pytania bardzo dyplomatycznie. Wiele osób ze świata celebrytów powinno brać z niej przykład i zachować taką klasę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.