Syn Wiśniewskiego pracuje w zespole ojca. Michał zdradził, czym dokładnie zajmuje się 17-latek. "Wie, kiedy nalać mi wodę i wrzucić lód"

Xavier Wiśniewski ma już 17 lat. Syn lidera Ich Troje od niedawna współpracuje ze swoim ojcem.

Kiedy na świat przyszedł najstarszy syn Michała Wiśniewskiego, zespół Ich Troje święcił największe triumfy. Przebój za przebojem, widowiska koncertowe i... reality show, którego bohaterami była cała rodzina gwiazdora, w tym kilkuletni wówczas Xavier.

Xavier Wiśniewski w Ich Troje

Można powiedzieć, że Xavier Wiśniewski dorastał na oczach całej Polski. Dziś syn gwiazdora ma 17 lat i bardzo odpowiedzialną pracę - dołączył bowiem do ekipy zespołu Ich Troje. W najnowszym wywiadzie dla "Party", Michał z rozbrajającą szczerością wyznał, że nastolatek "wykonuje zawód o nazwie PPP, czyli przynieś, podaj, pozamiataj".

Wie, kiedy nalać mi wodę, wrzucić do niej lód, jak obchodzić się z kostiumami w garderobie. Czyta mi w myślach, niczego nie muszę dwa razy powtarzać - dodał.

Michał Wiśniewski zastrzegł, że nie będzie komentował decyzji o rozstaniu z Dominiką Tajner. Zdradził jednak, że pomimo rozwodu nie mają zamiaru tracić ze sobą kontaktu. Co więcej, w dobrych relacjach pozostaje nie tylko ze swoją przyszłą byłą żoną, ale także z jej synem Maksem i ojcem chłopca.

Ci ludzie to jest część naszej historii - podsumował.

Bardzo dojrzała postawa.

Więcej o:
Komentarze (11)
Xavier Wiśniewski od niedawna pracuje w Ich Troje. Teraz Michał zdradził, czym dokładnie zajmuje się 17-latek. "Wie, kiedy nalać mi wodę"
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 9 razy 9

  Niedługo będzie pełnoletni to i ojcu po flaszkę do sklepu skoczy.

 • Gość: winetou

  Oceniono 6 razy 4

  patologia

 • Gość: tylko pogratulować

  Oceniono 4 razy 2

  Ale sobie chłopak fuchę znalazł,nie ma co u ojca bankruta ha ha ha

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Michał jesteś beznadziejny ojcem robiąc z syna na posylki. Dziwię że że Xavier dupe lize takiemu hamowi.

 • Gość: Stroch

  Oceniono 9 razy 1

  Xavierek, to wcześniejsza forma Brajanka. W szkołach dzieciarnia ma bekę, ale to typowe imiona dla patologicznych rodzin.

 • Gość: marek

  0

  ja się zastanawiam gdzie to bankructwo ... 2 miesiące po i kupuje brykę synowi tylko że syn nie ma możliwości nim jeżdzić ... hehe niezła zabawa tatuś będzie jeżdził

 • Gość: ola

  Oceniono 4 razy 0

  oby się nie przemęczył tą pracą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX