"Cud" na obchodach 20. rocznicy blokad rolniczych. Uśmiechnięty Wiśniewski w objęciach Tajner. Nie, to nie fotomontaż

Michał Wiśniewski zaśpiewał na scenie, a koncert poprowadziła Dominika Tajner. Ta impreza zakończyła się ich wspólnym selfie. Można? Można!

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są już razem. Lider zespołu Ich Troje złożył papiery rozwodowe, ale - jak się okazuje - rozstanie przebiega w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Skąd ta pewność? Dominika i Michał spotkali się na obchodach 20. rocznicy blokad rolniczych i zrobili sobie wspólne selfie. 

Gdy Michał i Dominika byli jeszcze razem, tak opowiadali o swojej miłości. Piękne, prawda? 

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski na wspólnym zdjęciu z Dominiką Tajner

Koncert, o którym mowa, od samego początku budził sporo zamieszania. Po pierwsze, ze względu na fakt, że na scenie wystąpić miał Wiśniewski, a imprezę miała poprowadzić Tajner. Po drugie, ponieważ Michał zaprzeczał, jakoby miał pojawić się w Borkach-Kosach. Do czasu, bowiem ostatecznie wraz z zespołem dał koncert na obchodach 20. rocznicy blokad rolniczych oraz rzeczywiście imprezę tę poprowadziła Dominika. Wielu mogłoby pomyśleć, że skoro małżonkowie rozwodzą się, to atmosfera między nimi musi być napięta, ale... nic tych rzeczy! Ich wspólne zdjęcie świadczy o tym, że nadal świetnie się dogadują. Sami spójrzcie: 

Dominika Tajner, Michał WiśniewskiDominika Tajner, Michał Wiśniewski Instagram

Szczerze? Totalnie to szanujemy! Jak widać, można rozstać się w zgodzie i bez medialnej przepychanki.

Czy istnieje szansa, że Michał i Dominika do siebie wrócą? Raczej nie. Przypomnijmy, że Wiśniewski od niedawna spotyka się z tajemniczą Pauliną. Paparazzi przyłapali ich już kilkukrotnie, a więcej na temat nowej kobiety w życiu Michała przeczytacie TUTAJ

DH