Michał Wiśniewski po raz pierwszy przyłapany z nową partnerką. Były z nimi ich dzieci. To na pewno coś poważnego

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę. Do tej pory nie widzieliśmy, jak wygląda, jednak teraz został przyłapany w towarzystwie tajemniczej Pauliny. Zakochani i ich dzieci wybrali się wspólnie do kina. Wszyscy doskonale czuli się w swoim towarzystwie.
Michał Wiśniewski z partnerką Michał Wiśniewski z partnerką PLOTEK EXCLUSIVE

Michał Wiśniewski z nową ukochaną

Michał Wiśniewski do tej pory milczał na temat nowej partnerki. Mimo to chętnie pokazywali się razem na ulicy. Podczas jednej z randek przyłapał ich fotograf, któremu udało się zrobić im zdjęcia. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak prezentuje się tajemnicza Paulina.

Michał Wiśniewski z partnerką Michał Wiśniewski z partnerką PLOTEK EXCLUSIVE

Tajemnicza partnerka Michała Wiśniewskiego

Już na pierwszy rzut oka widać, że wyglądem znacznie różni się od poprzednich ukochanych Michała. Jest wysoka, szczupła i ma długie brązowe włosy.

Michał Wiśniewski z partnerką i ich dziećmi Michał Wiśniewski z partnerką i ich dziećmi PLOTEK EXCLUSIVE

Randka MIchała Wiśniewskiego

Podczas randki Michałowi i Paulinie towarzyszyły ich dzieci. Córka i syn kobiety są nieco młodsze od Vivienne i Etiennette.

Michał Wiśniewski z partnerką i dziećmi Michał Wiśniewski z partnerką i dziećmi PLOTEK EXCLUSIVE

Dzieci Michała i jego nowa partnerka

To, że wszyscy wyszli razem, świadczy o tym, że dzieci Michała poznały jego nową miłość. Po ich minach widać, że obdarzyły ją sympatią. Można też wyczuć, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Michał Wiśniewski z partnerką i dziećmi Michał Wiśniewski z partnerką i dziećmi PLOTEK EXCLUSIVE

Wspólne wyjście

Michał i Paulina wybrali się z dziećmi do kina. Obejrzeli najnowszą wersję "Króla Lwa". Jak zdradził informator "Faktu", podczas wyjścia panowała rodzinna i miła atmosfera. Zresztą to widać po zdjęciach!

Michał Wiśniewski z partnerką Michał Wiśniewski z partnerką PLOTEK EXCLUSIVE

Nowa żona?

Jak na razie Michał Wiśniewski nie pokazuje się z nową partnerką na branżowych imprezach i woli zachować ich związek z dala od mediów (na razie). Jednak znając piosenkarza, możemy się spodziewać, że tajemnicza Paulina ma szanse zostać piątą panią Wiśniewską. Jak podawał "Fakt", zakochani już zamieszkali razem w jego willi w Warszawie.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski KAPIF.pl

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Jednak może się to stać dopiero wtedy, gdy piosenkarz rozwiedzie się z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Przypomnijmy, że po raz pierwszy informacje o tym, że się rozstają, pojawiły się w marcu. Kobieta opublikowała wtedy wpis na Facebooku, w którym poinformowała, że jej mąż złożył do sądu papiery. Choć wielu miało nadzieję, że jednak się pogodzą, to ostatnie zdjęcia Michała i jego partnerki mogą być dowodem na to, że do tego nie dojdzie... 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.