Michał Wiśniewski został przyłapany z nową partnerką. To Paulina i wiadomo o niej już coraz więcej. Też ma gromadkę dzieci!

Michał Wiśniewski ponownie zakochany? Wiele na to wskazuje. "Fakt" dotarł do informacji, kim jest nowa partnerka wokalisty zespołu Ich Troje.

Michał Wiśniewski nie przestaje nas zaskakiwać. Dopiero co rozstał się z Dominiką Tajner, swoją czwartą żoną, a już teraz został przyłapany z nową dziewczyną u swojego boku. Gdy "Super Express" opublikował ich wspólne zdjęcia z koncertu, w sieci zawrzało. Kim jest potencjalna kolejna żona Michała? "Fakt" donosi, że to tajemnicza Paulina. 

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę. Kim jest? 

Według doniesień tabloidu, Paulina pochodzi z Warszawy, a Michała poznała przez internet. Ma też czworo dzieci, podobnie zresztą jak Wiśniewski. A co więcej, ponoć już wprowadziła się do willi muzyka.

Na początku lipca cała gromadka wraz z Pauliną wprowadziła się do podwarszawskiej willi Wiśniewskiego. Michał, który sam ma czwórkę pociech, w błyskawicznym tempie powiększył rodzinę dwukrotnie - czytamy w tabloidzie.

Paulina zawodowo nie jest związana z show-biznesem. Czym więc się zajmuje? Tego jeszcze nie wiemy, aczkolwiek z pewnością lada moment poznamy więcej szczegółów. 

Sam zainteresowany nie skomentował jeszcze nowego związku. Być może wkrótce to się wydarzy, więc czekamy.

DH