Ich Troje odnosiło z Justyną Majkowską na wokalu największe sukcesy. Jak dziś wygląda gwiazda i co robi? Jest mamą!

Zespół Ich Troje święcił triumfy na początku XXI wieku. Damskim wokalem była wtedy Justyna Majkowska, która po intensywnych dwóch latach odeszła z zespołu i zniknęła z show-biznesu. Co dziś robi i jak wygląda?
Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska East News

Kariera w Ich Troje

Grupa Ich Troje powstała w 1995 roku w Łodzi. Po odejściu Magdy Femme w 2001 roku, miejsce wokalistki zajęła Justyna Majkowska. Wcześniej młoda wokalistka występowała w grupie "Erato". Michał Wiśniewski dowiedział się o niej dzięki Andrzejowi Wawrzyniakowi, czyli założycielowi zespołu, w którym występowała.  

Justyna Majkowska Justyna Majkowska KAPiF

Szczyt popularności

Chociaż Justyna Majkowska występowała z zespołem tylko do 2003 roku, to właśnie z nią Ich Troje nagrali najlepszą płytę w historii. Na krążku zatytułowanym "Ad.4" znalazły się utwory, które śpiewamy po dziś dzień. Mowa m.in. o "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to", "Powiedz", czy "Lecz to nie to". 

Wymienione powyżej single królowały na szczytach list przebojów. 

Justyna Majkowska Justyna Majkowska KAPiF

Pożegnanie z Ich Troje

Wokalistka zapytana o to, dlaczego odeszła z Ich Troje u szczytu ich popularności, odparła, że była tym wszystkim zmęczona. 

Byłam po prostu tym wszystkim zmęczona. To był główny powód. Wszyscy powtarzali mi, że trzeba być idiotką, żeby odchodzić z zespołu w momencie, gdy jest na szczycie i gdy można już spijać śmietankę z popularności - mówiła wokalistka w rozmowie z Plejadą.

Dodatkowo Justynie doskwierał brak prywatności i ciągłe życie w trasie. 

Justyna Majkowska Justyna Majkowska East News

Nowa miłość

Na jej decyzję o odejściu z zespołu wpłynęła także miłość! W życiu Justyny pojawił się Błażej, ówczesny członek ekipy tanecznej. 

Błażej ujął mnie, bo jest zabawnym, uroczym facetem. A przy tym szczerym, dobrym, ciepłym facetem. Ma hopla na punkcie tańca. Niedawno odszedł z Ich Troje, żeby poważnie zająć się swoją pasją. Chce się rozwijać. Latem zamierza wyjechać do Stanów i uczyć się na Broadwayu - opowiadała w rozmowie z Onetem piosenkarka.
Justyna Majkowska Justyna Majkowska East News

Marzenia o rodzinie

Justyna rozstała się z Bałażejem, który nie podzielał jej marzeń o założeniu rodziny. W 2005 roku wyszła za Jarosława Miśkiewicza, który nie miał nic wspólnego z show-biznesem. Z czasem do mediów dotarła informacja, że jej małżeństwo się rozpadło, ale oficjalnie wokalistka tego nie potwierdziła. 

Była członkini Ich Troje poświęciła się pracy w szkole i rodzinie, ale nie zapomniała o swojej pasji do śpiewu. W 2011 roku ukazał się jej solowy album, "Zakochana od jutra".

Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski Instagram/m_wisniewski1972

Praca

Justyna bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Wiemy jednak, że świetnie spełnia się w roli mamy. Wychowuje bowiem piętnastoletniego Ignacego, czteroletnią Anielę i dwuletniego syna, którego imienia nie nigdy nie ujawniła. Wszystkie dzieci są prawdopodobnie ze związku wokalistki z jej mężem. 

Czym zajmuje się dzisiaj? Dwa lata temu Majkowska kandydowała do rady powiatu zduńskowolskiego, a na co dzień pracuje w szkole specjalnej. Zajmuje się terapią dzieci ze spektrum autyzmu i jest ambasadorką fundacji AMI. Fundacja pomaga osobom niepełnosprawnym. 

Justyna Majkowska Justyna Majkowska screen YouTube/Michał Wiśniewski

Ponowne spotkanie

Justyna Majkowska nie zapomniała o Ich Troje. Po odejściu z zespołu kilkakrotnie towarzyszyła Michałowi Wiśniewskiemu na scenie.

Kilka miesięcy temu muzycy ponownie spotkali się w studiu nagraniowym oraz na planie teledysku do dobrze znanego utworu, "Wypijmy za to".