Wiosenna Dominika Tajner na randce z partnerem i paparazzi. Zdjęcia zakochanych to ustawka roku

Dominika Tajner rozwija nową znajomośc z tajemniczym mężczyzną. Jest szczęśliwa i chyba bardzo chce pochwalić się swoją miłością. Spójrzcie na te zdjęcia paparazzi. Tak wygląda ustawka.

Dominika Tajner ma za sobą ciężki 2019 rok. Po tym, jak odpadła z programu "Taniec z Gwiazdami", okazało się, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Celebrytka była początkowo zaskoczona decyzją Michała Wiśniewskiego, jednak po czasie przyznała, że za rozpad małżeństwa odpowiadają obie strony. Dziś jednak sprawy z przeszłości ma pozamykane i rozwija nową znajomość. Ostatnio była widziana z partnerem na randce. Zaprosiła na nią też paparazzi.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i Dominika Tajner na Facebooku

Dominika Tajner pozuje paparazzi do zdjęć. Obok niej partner

Czwarta była żona Michała Wiśniewskiego otworzyła się po rozwodzie na nowe znajomości. Ulokowała swoje uczucia w pewnym biznesmenie, o którym nie chce mówić zbyt wiele. Mężczyzna nie jest zainteresowany ściankami, ani blaskiem fleszy i nie stara się zaistnieć w show-biznesie. Dlatego też na najnowszych zdjęciach zrobionych przez paparazzi siedzi tyłem i nie widać jego twarzy.

Dominika Tajner z partneremDominika Tajner z partnerem AKPA

Nie da się jednak ukryć, że fotografie wykonane przez paparazzi to czysta ustawka. Dominika nie była zaskoczona ich obecnością i z chęcią pozowała pijąc kawę. Przeniosła się nawet na chwilę na huśtawkę, by w słoneczny dzień zaprezentować wiosenną, niebieską stylizację.

Mamy jednak nadzieję, że tym razem lepiej poszczęści jej się w życiu prywatnym. Kto wie, może już marzy, by wskoczyć w białą suknię ślubną. Ostatni raz zrobiła to osiem lat temu, kiedy w 2012 roku wyszła za lidera Ich Troje.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner dowiedziała się o "tajemniczym" ślubie Michała Wiśniewskiego. Skomentowała i zachowała klasę

Więcej o: