Dominika Tajner dowiedziała się o "tajemniczym" ślubie Michała Wiśniewskiego. Skomentowała i zachowała klasę

Michał Wiśniewski po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu i to zaledwie rok po rozstaniu z poprzednią żoną, Dominiką Tajner. Jak była partnerka wokalisty zespołu Ich Troje skomentowała nowinę o "tajemniczej" uroczystości?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się po siedmiu latach małżeństwa. Wiadomość o kryzysie w ich związku była sporym zaskoczeniem w świecie mediów. Popularna para otrzymała rozwód we wrześniu ubiegłego roku, a już w grudniu spekulowano o ponownych oświadczynach wokalisty zespołu Ich Troje.

Nowa wybranka celebryty, Paulina, póki co nie zamierza publicznie ujawniać swojego wizerunku. Podobną "tajemniczość" zakochani zachowali podczas ceremonii ślubnej, która była ukrywana przed światłami jupiterów. Tak, Michał Wiśniewski postanowił ślubować miłość i wierność piątej kobiecie. Zrobił to w swoim ogrodzie w obecności urzędnika stanu cywilnego.

Zobacz wideo Dominika Tajner i Michał Wiśniewski często chwalili się swoim uczuciem w mediach społecznościowych.

Plotki o tym, że Michał Wiśniewski po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu potwierdziły się. Spekulowano na ten temat już od dłuższego czasu, a uwagę fanów wokalisty zwrócił fakt, że w jednym z wywiadów nazwał swoją nową partnerkę "żonką". Okazało się, że Paulina nie chce podzielać losu swoich poprzedniczek, afiszując się w mediach. To za jej namową uroczystość zawarcia związku małżeńskiego odbyła się w bardzo kameralnym gronie w ogrodzie gwiazdora. 

Dominika Tajner komentuje piąty ślub Wiśniewskiego

Jak na tę wiadomość zareagowała Dominika Tajner? Córka byłego trenera skoczków narciarskich prawdopodobnie nie miała pojęcia o tak poważnych planach byłego partnera. Sama nie wiedziała, czy domysły o ślubie są prawdą, jednak skomentowała je z klasą na łamach tygodnika "Świat&Ludzie":

Jeżeli to prawda, życzę mu wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - skwitowała. 

Mamy nadzieję, że Dominika również poukłada sobie życie miłosne. Wszystko wskazuje na to, że również jest szczęśliwie zakochana!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.