Dominika Tajner otworzyła się na temat nowego partnera. "Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy". Planuje ślub?

Dominika Tajner w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat "świeżego" związku. Celebrytka przyznała, że jest zakochana, ale nie śpieszy się jej do ołtarza.

Dominiaka Tajner przez 10 lat była związana z Michałem Wiśniewskim, dzięki czemu sama stała się celebrytką. Niestety jej małżeństwo z piosenkarzem nie przetrwało próby czasu. Były małżonek szybko znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej Pauliny. Dominika również nie próżnowała i odnalazła szczęście u boku nowego partnera. Przez wiele miesięcy nabierała wody w usta, gdy przyszło jej mówić o nowym związku. Tym razem zrobiła wyjątek i zdradziła nieco więcej. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Dominika Tajner o nowym partnerze

Dominika Tajner ostatnio udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Podczas rozmowy pochwaliła się, że jest zakochana, jednak dodała też, że nie planuje formalizować swojego związku. 

Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu. Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama. Mam oczywiście syna, ale on nie będzie z mamą siedział, tylko mam nadzieję, że znajdzie sobie cudowną, wspaniałą żonę i będę miała jakiegoś dziadka, z którym będę mogła wychowywać swoje wnuki - mówi rozpromieniona. 

Przypominamy: Dominika Tajner jednak nie jest singielką. W lany poniedziałek pokazała wymowne zdjęcie i zdementowała plotki

Dominika Tajner zdradziła, że jej nowy partner ma na imię Jarosław i nie ma parcia na upublicznianie życia osobistego w mediach. Jest biznesmenem, który bardzo ceni sobie prywatność. 

To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną. W końcu będę miała taki swój fragment, o którym nikt nic nie będzie wiedział. Spotykamy się już pół roku. Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy. Zajmuje się czymś innym i robi to, co kocha. Mam nadzieję, że ze mną wytrzyma. Ja też nie jestem najłatwiejszą partnerką, jestem po jakiś doświadczeniach lepszych, gorszych - dodaje Dominika. 

Dominika Tajner poznała nową żonę Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski niedawno wziął swój piąty ślub. Tym razem uroczystość miała bardzo intymny charakter. Jak się okazuje, Dominika Tajner zdążyła już poznać najnowszą żonę piosenkarza.

Poznałyśmy się już dużo wcześniej. Jeszcze zanim była żoną. Rozmawiałyśmy normalnie, bo ja już nie byłam z Michałem, jak oni się poznali. Bardzo trzymam kciuki za Michała i niech mu się wreszcie uda - dodaje celebrytka.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner szczerze o piątym ślubie Michała Wiśniewskiego. "Nie byłam zaskoczona, że zrobił to tak szybko"

Co więcej, celebrytka ma nadzieję, że piąty ślub Michała Wiśniewskiego będzie już jego ostatnim.

Ja wiem, że to jest jego piąte małżeństwo i dla niektórych to jest kosmos. A może to piąte będzie to ostatnie. Niech im się wiedzie i niech będą szczęśliwi. Wiele więcej nie mogę powiedzieć, bo nie mamy aż takich przyjacielskich kontaktów - podsumowuje. 

Myślicie, że faktycznie na piątym małżeństwie się skończy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.