Michał Wiśniewski ma piątą żonę. Pamiętacie, komu jeszcze składał przysięgę? Magdę Femme poprosił, by nie mówiła, że są małżeństwem

Michał Wiśniewski ma za sobą piąty ślub. Była to skromna i bardzo rodzinna uroczystość. Pamiętacie jego poprzednie żony?

W zeszłym roku Michał Wiśniewski dołączył do grona polskich rekordzistów, którzy rozwodzili się aż cztery razy. 48-latek dorównał tym samym m.in. Małgorzacie Potockiej czy Paulinie Młynarskiej. W tym roku poszedł jednak o krok dalej i ożenił się po raz piąty. Na tę chwilę jego nowa żona nie chce być osobą medialną, zupełnie inaczej niż poprzednie cztery.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Magda Femme 1996-2005

Pierwszą żoną artysty była pierwsza wokalistka "Ich Troje", Magda Femme. Małżeństwem byli w latach 1996-2005, czyli w okresie, kiedy zespół zdobywał coraz większą popularność. Nie obnosili się ze swoim uczuciem, a o sformalizowaniu związku media dowiedziały się długo po ceremonii. Artystka w rozmowie z magazynem "Viva!" z wielkim smutkiem wspominała tamten czas.

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie – zdradziła po latach.

Magda Femme i Michał WiśniewskiMagda Femme i Michał Wiśniewski Akpa

Marta "Mandaryna" Wiśniewska 2002-2006

Wraz z odejściem Magdy z "Ich Troje", zakończyło się jej małżeństwo z Michałem. On nie leczył swojego złamanego serca zbyt długo, bo już w lutym 2002 roku ożenił się z Mandaryną. Było to wyczekiwane przez fanów wydarzenie, a transmisję z ceremonii pokazała nawet stacja TVN. Czteroletnie małżeństwo zaowocowało założeniem rodziny. Cztery miesiące po ślubie na świat przyszedł syn Xavier, a rok później córka, Fabienne.

Mandaryna i Michał WiśniewskiMandaryna i Michał Wiśniewski TRICOLORS/ EAST NEWS

Anna Świątczak 2006-2011

Kiedy Marta i Michał rozwodzili się, jego przyszła żona Anna Świątczak, którą poślubił trzy miesiące po drugim rozwodzie, była już w ciąży. Ceremonia zaślubin odbyła się w jego posiadłości w Magdalence. Rok później wzięli drugi ślub, tym razem z kapliczce Little Church w Las Vegas. Mają dwie córki 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne. Byli małżonkowie będą niedługo widywani coraz częściej, po dziesięciu latach Anna wróciła do "Ich Troje".

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski.Anna Świątczak i Michał Wiśniewski. www.KAPIF.pl

Dominika Tajner 2012-2019

Czwartą żoną Wiśniewskiego została Dominika Tajner. W sformalizowanym związku żyli przed siedem lat, a ich rozwód w zeszłym roku był bardzo głośno komentowany. Celebrytka poinformowała o zaskakującej decyzji męża za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, jednak później wyznała, że wina leżała po obu stronach.

Michał Wiśniewski, Dominika TajnerMichał Wiśniewski, Dominika Tajner KAPIF.pl

W kwietniu 2020 roku Michał poślubił niejaką Paulinę, o której nie wiemy zbyt wiele. Kobieta chce zachować prywatność i chyba nie życzy sobie, żeby Michał opowiadał o związku z nią tak jak o poprzednich relacjach. Wiśniewskiemu poniekąd się to udaje, jednak podczas ostatniego wywiadu dla WP nazwał ukochaną, "żonką". Plotkowi udało się we wtorek potwierdzić te informacje. 

Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter, młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie "tak” w ogrodzie, więc było romantycznie - donosi nasz informator.

Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć Michałowi i jego nowej żonie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, zwłaszcza, że oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka

Więcej o: