Dominika Tajner ujawniła powód rozwodu z Michałem Wiśniewskim. "Myślałam, że to tylko kolejny kryzys". Komentuje też doniesienia o romansie

Dominika Tajner-Wiśniewska po raz pierwszy opowiedziała tak wiele o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Zdradziła też, że między nimi od dawna nie układało się najlepiej.
Zobacz wideo

W marcu pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski się rozwodzą. Menedżerka opublikowała wtedy na Facebooku wpis, w którym wyznała, że jej mąż złożył już papiery. Niestety, choć wielu ich fanów miało nadzieję, że między nimi się ułoży, to nie udało im się porozumieć.

Dominika Tajner-Wiśniewska o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Dominika w rozmowie z "Fleszem" po raz pierwszy zdecydowała się tak szczerze odnieść do swojego życia prywatnego. Wspomniała też o swoich domniemanych romansach, które miały przyczynić się do rozpadu jej małżeństwa. Przypomnijmy, że była uczestniczką ostatniej edycji show "Tańca z Gwiazdami" i plotkowano, że łączy ją coś z jej tanecznym partnerem, Wojciechem Jeschke. Mówiło się też, że romansuje z kolegą z parkietu, Quczajem. Okazuje się jednak, że ich problemy trwały od dłuższego czasu:

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest jednak taka, że w moim małżeństwie od dawna było nie najlepiej. Ale szczerze mówiąc na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - wyznała.

Tajner-Wiśniewska wygląda na pogodzoną z losem. Ich rozwód jest jeszcze w trakcie, ale przyznała, że dogadują się teraz lepiej niż wcześniej.

Mentalnie tak, bo definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić energię na kłótnie - opowiada Tajner.

Dodała też, że nie rozpamiętuje tego, co się wydarzyło. Uważa, że jest w dobrym momencie życia. Traktuje siebie jako silną kobietę, która musi teraz poradzić sobie z różnymi zawirowaniami.

Nie należę do kobiet, które boją się przyszłości, ani do tych, które zapijają strach przed samotności czy nie potrafią podejmować trudnych decyzji. Wiem, że teraz muszę zamknąć pewne rozdziały. Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca - dodała.

Najważniejsze jest to, że Dominika pogodziła się z rzeczywistością.

AW

Więcej o:
Komentarze (24)
Dominika Tajner ujawniła powód rozwodu z Michałem Wiśniewskim. "Myślałam, że to tylko kolejny kryzys". Komentuje też doniesienia o romansie
Zaloguj się
 • Gość: Kaja

  Oceniono 17 razy 17

  Jak to w Polsce jest? Osoby nie spłacające milionowych kredytów, wyjeżdżają na kosztowne wycieczki i bawią się w najlepsze. Za co?

 • Gość: Iga

  Oceniono 18 razy 14

  Dziewięć lat to nie tak długo, ale wystarczająco, żeby rozstanie bolało. Jest to jednak jakaś porażka. Ale wydaje mi się, że wyjdzie jej to na dobre. Michał nie jest materiałem na dojrzałego, odpowiedzialnego życiowego partnera.

 • Gość: prawda

  Oceniono 18 razy 10

  fatalny był sposób w jaki ten śmieć to załatwił . wysłał jej papiery rozwodowe a niedługo wcześniej na filmiku bawił się nią jak to zmienią sobie tatuaże. wiedział dobrze że się rozchodzą a ona była nieświadoma. to śmieć

 • Gość: b.

  Oceniono 15 razy 9

  "Nie należę do kobiet, które boją się przyszłości, ... czy nie potrafią podejmować trudnych decyzji"
  Zatem pora podjąć decyzję o oddaniu pieniędzy ludziom, którzy powierzyli swoje oszczędności w SKOKu, złodziejko.

 • Gość: gossc

  Oceniono 6 razy 6

  cos tu wali na odleglosc siema, sa razem ale musza sie rozwiesc bo dlugi maja ....

 • Gość: yyy

  Oceniono 5 razy 5

  Podziwiam ją że tyle lat wytrzymała nie chciałabym żyć z facetem który miał tyle żon

 • Gość: Włodzimierz Lech Cimoszewicz

  Oceniono 4 razy 4

  Może by jakaś godna chwilóweczka scementowałaby ten most, który - głęboko w to wierzę - nadal się tli....?

 • Gość: :

  Oceniono 10 razy 4

  @Gość: prawda
  Fatalny, to jest jej ekshibicjonizm internetowy. Odnoszę wrażenie, że medialny szum wokół rozwodu bardzo jej pasuje. Zresztą sama go podsyca, bo to typowa atencjuszka.

 • elenem

  Oceniono 4 razy 2

  Dobrze zrobiła że się rozwiodła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX