Etiennette Wiśniewska wzięła udział w #hot16challenge2 i zaskoczyła świetnym głosem. "Udźwignęłaś miłość do muzyki"

Etiennette Wiśniewska, córka lidera "Ich Troje", dołączyła do #hot16challenge2. Nastolatka nagrała wideo, które zachwyciło internautów. Zobaczcie sami!

Internetowe wyzwanie #hot16challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Udział w nim wzięły najrozmaitsze osobistości: począwszy od muzyków i artystów, na politykach skończywszy. Raperskie umiejętności zaprezentowały już m.in. Beata Kozidrak, Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, a nawet prezydent Andrzej Duda. Akcja ma oczywiście charakter charytatywny, a jej celem jest zbiórka funduszy na niedofinansowane przez państwo szpitale.

Zobacz wideo Czego słuchają polscy piłkarze? Sprawdźcie.

Etiennette Wiśniewska wzięła udział w #hot16challenge2

Każdy dzień przynosi nowe nagrania w ramach #hot16challenge2 i związane z nim niespodzianki. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest udział w internetowym wyzwaniu Etiennette Wiśniewskiej, córki Michała Wiśniewskiego oraz Anny Świątczak. Dziewczyna została nominowana przez swojego tatę i widać, że zainteresowanie muzyką i talent odziedziczyła po rodzicach. Ułożone zaś przez Etiennette Wiśniewską wersy poruszają temat hejtu. Posłuchajcie sami:

 

Trudno zaprzeczyć, że nagranie wypadło naprawdę dobrze. Takie odczucia mają również internauci:

Fajnie to robisz, pierwszy raz cię słucham. Wychowałam się na muzyce twojego taty, ale powiem ci, że idzie to dobrze. Buziaki!

Niesamowite... Nie wiedziałam, że Eti ma tak piękny głos. Zdecydowanie powinna częściej go uzewnętrzniać.

Film Etiennette Wiśniewskiej skomentował także dumny tata:

Udźwignęłaś miłość do muzyki i nie tylko. Love U - napisał.

Zdolna nastolatka do udziału w akcji nominowała m.in. Annę Świątczak oraz Billie Eilish.

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/hot16challenge

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.