Doda dobitnie o #hot16challenge. "Ludzie nie czekają na polityków, którzy rapują. I to jeszcze tak słabo"

Doda postanowiła wyrazić swoją opinię na temat udziału polityków w wyzwaniu #hot16challenge. Trudno odmówić jej słowom słuszności, artystkę popierają też fani.

Internetowe wyzwanie #hot16challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Przypomnijmy, że powstało ono z inicjatywy artystów, pragnących zebrać środki na pomoc polskim szpitalom. Na udział w charytatywnej akcji zdecydował się również Andrzej Duda, a do wzięcia udziału w akcji prezydent nominował premiera Mateusza Morawieckiego. Środowisko artystów i internautów podeszło do udziału polityka w akcji z mieszanym entuzjazmem. Rapowy występ prezydenta w ostrych słowach skomentowali m.in. Peja, Matylda Damięcka oraz Tede.

Doda komentuje udział polityków w #hot16challenge

Swoja opinię na temat udziału polityków w całej akcji dobitnie wyraziła Doda. Piosenkarka trafnie zauważyła, że powinni oni byli zapobiegać temu, aby wyzwania tego typu nie były w ogóle konieczne.

Wydaje mi się, że challenge dla artystów powstał dla artystów, żeby pomóc służbie zdrowia. Nie dla polityków, którzy powinni zrobić wszystko, żeby ta pomoc była zbędna. Kraj pogrążył największy gospodarczy kryzys, ludzie przeżywają życiowe dramaty i nie czekają na polityków, którzy rapują. I to jeszcze tak słabo - napisał na Facebooku.

Trzeba przyznać, że spostrzeżenie Dody jest bardzo trafne. Fani piosenkarki również podzielają jej opinię:

Andrzej Duda wspiera #hot16challenge i zbiórkę na służbę zdrowia, którą jego koledzy doprowadzili do ruiny. Hipokryzja, ale tu nie ma co się śmiać, tu trzeba płakać.

Pani Dorotko, ja mam wielki szacunek dla Pani za to, że jest Pani mega odważną kobietą, osobowością i mówi - ma odwagę - mówić jak jest. Nie każdy artysta się wychyli.

Doda jak zwykle w punkt - czytamy w komentarzach pod postem artystki.

A Wy jak zapatrujecie się na udział polityków w #hot16challenge?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.