Córka Michała Wiśniewskiego poszła w ślady ojca i znowu zmieniła kolor włosów. Fabienne już tak nie wygląda

Michał Wiśniewski jest znany ze swoich eksperymentów z odważnymi kolorami na głowie. Teraz jego córka Fabienne postanowiła zaszaleć i przefarbowała włosy na bardzo ciemny brąz!
Zobacz wideo

To nie pierwsza metamorfoza Fabienne Wiśniewskiej. Jakiś czas temu zdecydowała się drastycznie rozjaśnić włosy. Później miała całą głowę w warkoczykach. Teraz 16-letnia córka Michała Wiśniewskiego postawiła na diametralnie inny kolor, który dodaje jej powagi.

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Metamorfozą Fabienne pochwalił się znany fryzjer celebrytów - Kajetan Góra. Na swoim InstaStory opublikował zdjęcia przed i po. Nastolatka nie jest już blondynką. Teraz ma ciemno brązowe włosy, które w sztucznym świetle wyglądają, jak by były czarne. Dodatkowo, są o wiele krótsze. Ewidentnie córka Wiśniewskich staje się coraz bardziej świadomą dziewczyną, która nie boi się eksperymentować i wyrażać siebie wyglądem. Stylista fryzur fotografie 16-latki opatrzył komentarzem:

Zaczynamy okres buntu?!

Fabienne WiśniewskaFabienne Wiśniewska screen Instagram.com/kajetangora

Fabienne WiśniewskaFabienne Wiśniewska screen Instagram.com/kajetangora

Nowe włosy Fabienne nie przypominają Wam fryzury Julii Wieniawy? Kto wie, może córka Michała Wiśniewskiego inspiruje się byłą dziewczyną Antka Królikowskiego?

JP

Więcej o: