Córka Michała Wiśniewskiego pokazała swój pokój. Uwagę zwraca plakat nad biurkiem. To urocze!

Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne, pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego pokoju. Spójrzcie tylko na ten plakat nad biurkiem!

Vivienne Wiśniewska to córka lidera zespołu Ich Troje, Michała Wiśniewskiego, oraz jego trzeciej żony, Anny Świątczak. 10-latka dość aktywnie działa już w mediach społecznościowych. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ robi to w dzisiejszych czasach mnóstwo nastolatek. Jednak Vivienne z racji na sporą popularność swojego taty, przyciąga do siebie dużo większe zainteresowanie mediów. W ten sposób niedawno dziewczynka dobiła na swoim Instagramie do sumy 1000 obserwatorów. Z tej okazji zamieściła w sieci dość obszerne podziękowania, pokazując tym samym dużą część swojego pokoju. 

Zobacz wideo

Córka Michała Wiśniewskiego pokazała pokój. Jak mieszka Vivienne? 

Vivienne w ramach podziękowań opublikowała aż pięć fotografii, na których pozuje z napisem "Love". 

Bardzo dziękuję za 1000 follow! Mam nadzieję, że kiedyś dobijemy więcej. Teraz wam bardzo i to bardzo dziękuję. Naprawdę męczyłam się nad tym zdjęciem, robiłam go 0,5 h, ponieważ nie wiedziałam, jak zrobić i chciałam użyć takich balonów z napisem 1000, ale niestety nie udało mi się - napisała Vivi.

Dziewczynka ma pokój typowej nastolatki. Na zdjęciach możemy dostrzec między innymi regał wypełniony książkami, tablicę korkową pełną zdjęć czy też po prostu panujący tam lekki rozgardiasz. Naszą uwagę od razu przykuło również to, co znajduje się na biurkiem Vivienne, ponieważ okazuje się, że wisi tam plakat z Michałem Wiśniewskim, czyli oczywiście tatą dziewczynki. Przyznacie, że to naprawdę urocze!

 

Okazuje się, że Vivi również obdarzona została talentem muzycznym. Z jej ostatniego live'a, który prowadziła na Instagramie, mogliśmy dowiedzieć się, że już wkrótce dziewczynka wystąpi ze swoim tatą w jego najnowszym teledysku. Wróżycie jej karierę? 

DH