"Rolnik szuka żony". Adam jednak z Kamilą? On komentuje jej zdjęcie, ona wysyła buziaki. "Ty byś sobie poradził"

Kamila z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się spróbować szczęścia z Adamem. Choć widzowie nie wróżyli im szczęścia, to najnowszy komentarz pod zdjęciem rolniczki daje do myślenia i sugeruje, że fani mogli się mylić.

Więcej na temat "Rolnik szuka żony" i innych programów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Kamila po rozmowie z Martą Manowską zdecydowała się ogłosić swoją decyzję co do kandydatów. Podziękowała za udział Tomaszowi i wybrała ostatecznie Adama. Widzowie nie dawali im szans na przetrwanie. Czyżby nie mieli racji? 

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

"Rolnik szuka żony". Adam komentuje zdjęcie Kamili

Kamila z "Rolnik szuka żony" ostatnio wrzuciła na Instagramie zdjęcie z inną uczestniczką, Elżbietą. Opis sugerował, że panie wspierają się po fali krytyki, która spadła na nie po emisji odcinków. Uczestniczki pozdrowiły hejterów i przyznały, że nie zamierzą przejmować się negatywnymi opiniami.

Kamila i Ela z 'Rolnik szuka żony'Kamila i Ela z 'Rolnik szuka żony' instagram

Jeden z komentarzy pod postem został napisany przez Adama, z którym dziewczyna rzekomo rozstała się po programie. Fotografia z wpisu pochodzi z udziału Kamili i Eli w programie "Jaka to melodia?" i tego też dotyczyła wypowiedź Adama. Przyznał, że jedyną piosenką, którą potrafiłby odgadnąć w show byłaby ta, którą Rafał Brzozowski śpiewa w czołówce do "Rolnik szuka żony".

Ja zgadłbym tylko utwór Rafała Brzozowskiego - "Magiczne Słowa" - napisał Adam.

Kamila odpisała z emoji z buziakiem:

Myślę, że ty to akurat byś sobie poradził znakomicie z tytułami - odpowiedziała, nawiązując do muzycznej wiedzy Adama.

To prowokacja z ich strony czy faktycznie mają tak dobry kontakt po programie, a może nawet są razem? 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Tomek zabrał głos po wyborze Kamili. "W sumie lepiej dla ciebie!". Wspomniał udział w programie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.