"Leśniczówka". Siódmy sezon z dużymi zmianami. Kiedy emisja nowych odcinków? Fani serialu nie będą zadowoleni

"Leśniczówka" powraca po wakacjach na ekrany TVP1. Jednak zajdą zmiany w emisji serialu. Widzowie zobaczą mniej odcinków niż dotychczas.

"Leśniczówka" powróci z nowymi odcinkami w poniedziałek 6 września. Fani serialu zobaczą jednak tylko cztery odcinki tygodniowo. Emisja siódmego sezonu odbywać się będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30. Produkcja nie pojawi się na ekranach w piątki. Zamiast niej widzowie TVP1 będą mogli śledzić przygody "Ojca Mateusza". Jakie jeszcze zmiany czekają telewidzów?

Antoni Królikowski, Paweł KrólikowskiKusy wróci do "Rancza"? Antoni Królikowski: Tata będzie jak polski Paul Walker

Zobacz wideo "Otwórz oczy" - kolejny serial Netfliksa polskiej produkcji [ZWIASTUN]

"Leśniczówka". Siódmy sezon ze zmianami. Co się wydarzy?

"Leśniczówka" zadebiutowała na antenie TVP1 w 2018 roku. Od tamtej pory ma spore grono wiernych widzów. Serial opowiada m.in. o rodzinie Katarzyny Ruszczyc, która przeprowadza się do domu nagle zmarłego dziadka. W tytułowej leśniczówce przeplatają się codzienne problemy oraz rodzinne tajemnice sprzed lat. W rolę dziadka wcielił się Marian Dziędziel. Jego bohater został postrzelony w tajemniczych okolicznościach. Wszystko dzieje się na tle pięknej przyrody. Tytułowy dom mieści się w małej miejscowości, tuż przy lesie. Jednak to tylko z pozoru sielanka. Choć cała historia "Leśniczówki" rozpoczęła się dość mrocznie, w kolejnych sezonach bohaterowie przeżywają także sporo radości. Widzowie pokochali serial za wielopokoleniową opowieść.

Kathy Hill w teledysku do piosenki 'Last Christmas'Jeden utwór, a tyle zamieszania! W internecie się zagotowało. RMF FM zadziwiło Polskę -"Last Christmas" w sierpniu. Jednak reasumpcja?

W nowym, siódmym sezonie, emocji z pewnością nie zabraknie. Scenarzyści przygotowali kilka wydarzeń, które zmienią losy głównych postaci. Twórcy uchylili rąbka tajemnicy i w nowych odcinkach fani będą mieli okazję śledzić zaręczyny jednej z par. Kto wie, może odbędzie się także ślub. W głównych rolach występują m.in. Jolanta Fraszyńska i Marek Bukowski. Średnia oglądalność poprzedniego sezonu wynosiła prawie 1,5 miliona widzów.

Więcej o: