"Milionerzy". Co oznacza "ganz egal"? Pytanie za 75 tysięcy złotych sprawiło problem

W "Milionerach" często padają pytania o różne powiedzenia. Tak było i tym razem. Pytanie za 75 tysięcy złotych dotyczyło wyrażenia "ganz egal".

Program "Milionerzy" wciąż zaskakuje uczestników i widzów nietypowymi pytaniami. Tym razem padła zagadka o powiedzenie "ganz egal". Odpowiedź na nie gwarantowała wygraną 75 tysięcy złotych. Jak poradziła sobie uczestniczka?

Bartłomiej M.Bartłomiejowi M. grozi dziesięć lat więzienia. "Przekroczył swoje uprawnienia"

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

"Milionerzy". Ganz egal to także...

W 387. odcinku "Milionerów" pani Anna od początku była obiecującą uczestniczką. W pytaniu za 75 tysięcy złotych musiała zmierzyć się z pytaniem o powiedzenie.

Ganz egal to także:

  • A. toczka w toczkę
  • B. wsjo rawno
  • C. skolko ugodno
  • D. paszoł won

Uczestniczka prawidłowo wytypowała odpowiedź B, która oznaczała "wszystko jedno".

Ganz egal, jakby przełożyć na polski, to obojętnie, czyli wsjo rawno - powiedziała uczestniczka w programie.

Pani Anna dotarła aż do pytania za pół miliona złotych. Nie miała już kół ratunkowych i zaryzykowała w pytaniu o skład rdzenia kręgowego. W tym przypadku ryzyko się nie opłaciło, a uczestniczka wyszła ze studia z gwarantowanymi 40 tysiącami.

Małgosia BorysewiczMałgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała łazienkę. We wnętrzu dominuje biel i złoto

W "Milionerach" do tej pory poszczęściło się kilku osobom. Główna nagroda - milion złotych w ostatnich kilku latach padła trzy razy - w 2010, 2018 i 2019 roku. Pytania za milion w tych przypadkach dotyczyły tajemnic różańcowych, Czesława Mozila oraz zagadki matematycznej. Wszystkie trzy osoby wybrnęły z pytań zwycięsko i zostały milionerami. Uczestnicy w programie mają do pomocy trzy koła ratunkowe: pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela i pół na pół, które spośród czterech możliwych odpowiedzi odrzuca dwie błędne. Emisja programu trwa od poniedziałku do czwartku o 20:55 na antenie TVN.

Więcej o: