Edward z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Pokazał zdjęcie z partnerką. "Poznajcie moją Haneczkę"

Edward z "Sanatorium miłości" kilka tygodni temu zdradził, że jego serce zabiło mocniej i zakochał się w niejakiej Hannie z Bydgoszczy. Teraz wrzucił na Instagram ich wspólne zdjęcie.

Edward z "Sanatorium miłości" w TVP na początku programu nie spodobał się za bardzo widzom. Zauważyli, że senior często wypowiada się niepochlebnie o kobietach, które uważa za gorsze od mężczyzn. Gdy próbował zalecać się do obecnych w programie emerytek, zawsze kończyło się to rozczarowaniem i odrzuceniem. Ostatecznie nie udało mu się znaleźć partnerki w show. Teraz przyznał jednak, że jest zakochany i pokazał zdjęcie z Hanną.

Edward z "Sanatorium miłości" znalazł partnerkę 

Edward z "Sanatorium miłości" kilka tygodni temu wziął udział w specjalnym odcinku "Familiady". Poinformował wówczas, że jego serce znowu jest zajęte - ubrał to w nieszczególnie wyszukane sformułowanie, że "po programie poznał fajnego kociaka". 

W końcu i do mnie z wiosną zawitało uczucie. Kocham i jestem kochany - stwierdził Edek w rozmowie z "Rewią".

Zdradził jednocześnie, że ukochana nazywa się Hanna i pochodzi z Bydgoszczy. Jako że on sam mieszka w podtoruńskiej wsi Czernikowo, musi dojeżdżać około 80 kilometrów, dlatego widuje się z nią w weekendy.

 

Widzowie poznali już niektóre szczegóły dotyczące partnerki Edwarda, jednak teraz uczestnik zdecydował się pokazać nieco więcej - wrzucił na Instagram zdjęcie z Hanną i opisał romantycznymi hasztagami. 

Poznajcie moją Haneczkę #love #miłość - czytamy na jego koncie w mediach społecznościowych.

Edward w "Sanatorium miłości" udowodnił, że ma trudny i nieustępliwy charakter. Wydaje się, że odpowiednia partnerka mogła jednak sprawić, że nieco złagodniał i dał sobie szansę na uczucie. Życzymy szczęścia!

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Seniorzy nie mogą się pogodzić ze śmiercią Władysława. Nim zmarł, dostali wiadomość od jego córki

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.