"Sanatorium miłości". Seniorzy nie mogą się pogodzić ze śmiercią Władysława. Nim zmarł, dostali wiadomość od jego córki

W sobotę produkcja programu "Sanatorium miłości" przekazała smutne wieści. Zmarł Władysław, uczestnik trzeciej edycji. Koledzy pożegnali go we wpisach w mediach społecznościowych.

W piątek, 9 kwietnia, zmarł Władysław z "Sanatorium miłości". Kuracjusze, którzy towarzyszyli mu podczas najnowszej edycji programu, wspominali sympatycznego uczestnika we wzruszających wpisach.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Władysław z "Sanatorium miłości" nie żyje. Tak wspominają go uczestnicy

Władysław z "Sanatorium miłości" był jednym z najbardziej lubianych uczestników trzeciej edycji. Widzom imponowała jego klasa i opanowanie, ale przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Nawet gdy między seniorami następowały zgrzyty, on zawsze łagodził sytuację i o nikim nie mówił źle. Zawsze też serdecznie wypowiadał się na temat swojej zmarłej żony, która była miłością jego życia i wychowanej wyłącznie przez niego córce, Milenie.

Władysława wspominają koledzy z programu. Andrzej gościł w "Pytaniu na śniadanie", gdzie przyznał, że wiedział o chorobie kolegi i kilka dni przed śmiercią otrzymał maila od jego córki, w którym wyjaśniła, że emeryt jest w śpiączce, dlatego nie odbiera telefonów.

Zobacz też: Marta Manowska żegna Władysława. "Ostatnie dni Cię zmęczyły. Płyń... W Twój najpiękniejszy rejs"

Dowiedziałem się o chorobie Włodka od naszego opiekuna z TVP. Poza tym córka napisała maila do nas z odezwą, żebyśmy do niego nie dzwonili, bo jest w stanie śpiączki i jest nieprzytomny. (...) W tym smutku mam jeszcze taką wewnętrzną radość, że tuż przed chorobą udało mi się z nim porozmawiać. Straciliśmy wielką postać, cudowny człowiek. Przeżywałem to, gdy uzyskałem informację, że Władzio nie żyje. Było mi bardzo smutno, praktycznie noce nie spałem - wyznał.

Na swoich kontach w mediach społecznościowych wpisy zamieściły także Halina i Jadzia. 

Władziu, zawsze byłeś ciepłym, cudownym kolegą. Miałam szczęście, że ciebie poznałam, ale nie tak miało być! Nie tak! Wielki żal! Wyrazy współczucia dla rodziny. Żegluj Władziu po niebiańskich oceanach... - napisała Halina nawiązując do jego pasji.
Wyrazy współczucia dla córki i całej rodziny. Spoczywaj w pokoju Władziu - dodała Jadzia.

'Familiada' odcinek świąteczny z uczestnikami 'Sanatorium miłości'"Familiada". Panie z "Sanatorium miłości" zaliczyły zabawną wpadkę

Takie wpisy tylko udowadniają, że znajomym Władysława będzie go brakowało. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.