"Rolnik szuka żony". Brat rolnika i jego kandydatka są razem! "Tutaj się może będzie wesele kroiło"

7. edycja programu "Rolnik szuka żony" przyniosła wielką niespodziankę. Miłość spotkała osobę, która nie zgłosiła się do programu. Mężczyzna zakochał się w kandydatce swojego brata. Co więcej, z wzajemnością!

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" wreszcie poznaliśmy wybory uczestników. 7. edycja nie była zbyt szczęśliwa dla uczestników - jedynie dwoje z nich dało szanse swoim kandydatkom. Maciej chce odwiedzić Ilonę, a Paweł snuje plany na przyszłość z Martą. Jednak okazuje się, że jest jeszcze jeden wygrany.

Zobacz wideo W 4. edycji się działo!

"Rolnik szuka żony". Paweł i Marta szykują się na wesele

O serce Pawła oprócz Marty walczyły jeszcze dwie kobiety: Natalia i Agnieszka, którym podziękował po poważnej rozmowie z wybranką. Okazuje się jednak, że pierwsza z nich wpadła w oko bratu rolnika, Robertowi. I co więcej, ona także okazała mu swoje zainteresowanie! O wszystkim dowiedzieliśmy się w ostatnim odcinku podczas rozmowy z Martą Manowską:

Tutaj się może będzie wesele kroiło - powiedziała Marta. - Inne niż nasze. Inny brat z inną uczestniczką - mówiła tajemniczo.
Ja to przepowiedziałam - mówiła szczęśliwa prowadząca.

Marta Manowska z bliski PawłaMarta Manowska z bliski Pawła Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Tata braci w rozmowie z Manowską i Robertem zwrócił się do syna, żeby wytłumaczył swoje podróże. Mężczyzna się zawstydził i poprosił, by zakończył temat, jednak uśmiech nie schodził mu z twarzy. Jak widać ich relacja jest naprawdę poważna. Co więcej, nie ukrywają się z tym na Instagramie. Przed emisją odcinka pisaliśmy o tym, że zostawiają komentarze na swoich profilach.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Maciek nie jest z Iloną? Widzowie twierdzą, że spotyka się z dziennikarką TVP

Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w historii programu. Ale w przeszłości też nie brakowało niespodzianek. Zakochali się w sobie uczestnicy, którzy starali się o innych rolników. Kasia i Dawid w 3. edycji znaleźli się na gospodarstwach Szymona i Moniki. Poznali się, kiedy ona spóźniła się na pociąg, a on zaoferował, że ją podwiezie. Dziś są już po ślubie i wychowują córkę Anię.

Magda i Paweł 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Jeden z uczestników przyłapany na czułościach