"Rolnik szuka żony" Natalia promienieje dzięki relacji z bratem Pawła? Ucięli sobie dyskusję na Instagramie

Udział Natalii w programie "Rolnik szuka żony" szybko dobiegł końca. Paweł zrozumiał, że chce poświęcić swój czas jedynie Marcie, dlatego grzecznie podziękował pozostałym uczestniczkom za przyjazd. Pomimo tego bohaterka miłosnego show nadal utrzymuje kontakt z bratem rolnika.

Główną ideą programu "Rolnik szuka żony" jest to, by umożliwić singlom mieszkającym na co dzień na wsi poznanie drugiej połówki i odnalezienie szczerego uczucia. Paweł z siódmej edycji miłosnego show dość szybko zorientował się, że spośród goszczonych w domu kobiet jedynie z Martą byłby w stanie stworzyć poważny związek. Mężczyzna poinformował pozostałe uczestniczki o swojej decyzji. Panie z klasą przyjęły "kosza" i tym samym zyskały sympatię widzów. Jedna z nich, Natalia Kowalczyk, opublikowała w sieci obszerny post, w którym wyznała, że nie żałuje udziału w programie, ponieważ na planie produkcji poznała świetnych ludzi. We wpisie wyszczególniła owocną znajomość z bratem Pawła. Z komentarzy na Instagramie wynika, że nadal utrzymują ze sobą kontakt. 

Natalia z "Rolnika..." o samoakceptacji

Przeglądając aktywność Natalii w mediach społecznościowych, można zauważyć znaczną przemianę uczestniczki programu TVP. Nie chodzi wcale o wizerunkową metamorfozę, a dojrzałe przekierowanie myślenia, wyznaczenie priorytetów i próbę zaakceptowania siebie. 

Zaczynam się akceptować... Pewniej się teraz czuję w życiu! Mając lat naście - różnie z tym było, mając lat 20 - było nawet ok, mając lat 30 - było słabo. Każdy ma jakieś wady i kompleksy, ale czy nie powinniśmy siebie zaakceptować? Nie dajmy sobie wmówić, że mamy brzydkie to czy tamto. Wszystko jest piękne na swój sposób. Po różnych wydarzeniach w życiu szukałam winy w sobie, czemu tak się stało. Straciłam swoją pewność. Teraz wiem, że pewne siebie osoby lepiej sobie radzą z krytyką - czytamy w instagramowym wpisie Kowalczyk. 

Z przemyśleniami Natalii zgodzili się niemal wszyscy komentujący jej post internauci. Przy okazji zauważyli, że kobieta w ostatnim czasie promienieje. Zasugerowali, że na lepsze samopoczucie może mieć wpływ jej znajomość z bratem Pawła, Robertem.

 

Kowalczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie podziękowała producentom programu "Rolnik szuka żony" i nie zapomniała wspomnieć, że podczas realizacji zdjęć poznała fantastycznych ludzi, w tym Roberta. Nazwała go pieszczotliwie "złośliwcem", a na odpowiedź mężczyzny nie trzeba było długo czekać. 

Ta przygoda pomogła mi odnaleźć siebie. Dała możliwość poznania super ludzi. Wymienię tu tego złośliwca też @jaba0909 - napisała uczestniczka show, oznaczając w poście brata Pawła i dodając przy jego nicku emotikonę w kształcie serca. 

Między Natalią a Robertem wywiązała się wirtualna dyskusja. 

Ale że złośliwca? - zapytał zaczepnie mężczyzna.
Starałam się wybrać najcieplejsze określenie Ciebie - wyznała uszczypliwie Kowalczyk. 

Brat Pawła uciął pogawędkę i stwierdził, że napisałby coś więcej, jednak widoczna dla wszystkich rozmowa jest "kontrolowana". 

Zobacz wideo Uczestniczka "Rolnika..." zaręczona!

Żarty żartami, ale czy Wy również czujecie, że między tą dwójką ewidentnie iskrzy? Z chęcią przekonamy się, czy to tylko niewinny flirt i koleżeństwo czy może jednak ich znajomość osiągnie wyższy stopień.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.