"Rolnik szuka żony". Józek ocenił panie: Lubię rubensowskie kształty. Na forum wrze: Tych erotomanów ciężko się ogląda

Józek, uczestnik siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony", wywołuje wiele kontrowersji. Wszystko przez to, że nie ukrywa zachwytów nad kobietami, które zaprosił do domu. Nie wszystkim podoba się jego zachowanie.

To już siódma edycja programu "Rolnik szuka żony". Tym razem miłości szukają Magdalena, Maciej, Józef, Paweł i Dawid. Z każdym odcinkiem akcja coraz bardziej się rozkręca. Krytyka spadła już na kandydata rolniczki, Mateusza, który zdaniem internautów pomylił produkcje i powinien znaleźć się w "Love Island", oraz na uczestniczki Dawida, które uznano za "gwiazdy". Od samego początku kontrowersje budzi Józek, najstarszy rolnik. Teraz znowu zrobiło się o nim głośno.

"Rolnik szuka żony". Józek skrytykowany

W ostatnim odcinku Józek znowu nie powstrzymał się przed ocenianiem wyglądu pań, które zaprosił do domu. Zorganizował dla nich zajęcia fizyczne, podczas których skomentował figury dwóch z nich. Przyznał, że "lubi takie rubensowskie kształty". Później leżał z nimi na łóżku i nie powstrzymał się przed okazywaniem im czułości. Na forach programu wrze. Internauci są zniesmaczeni jego zachowaniem, a swoje zdanie wyrażają publicznie. Niektórzy radzą produkcji, by w następnej edycji zrezygnowali z kandydatur panów po 60-tce.

Starszym rolnikom powinni podziękować... A może wybrać zamiast starszego pana starszą rolniczkę? Naprawdę tych erotomanów gawędziarzy ciężko się ogląda. Czasy się zmieniły - promowanie takich postaw w tv powinno być zakazane...
Czy tylko ja mam wrażenie, że starsi uczestnicy mają większe parcie, bardziej kombinują, bajerują i się nie szczypią? Jakieś nawet pozory nie są zachowane, ani kultura?! - piszą.
Zobacz wideo Im się udało

To kolejny przypadek, kiedy widzowie zwracają się do produkcji, by nie wybierali starszych uczestników. Tak samo było w piątej edycji, w której pojawił się Jan. On posunął się nieco dalej niż Józek, raz poklepał swoją wybrankę po pośladkach, co mocno oburzyło fanów.

A Wy co uważacie?

Więcej o: