"BrzydUla". Wacław Warchoł na planie słynął z bujnej czupryny. Teraz nie ma po niej śladu. Zmienił też kolor włosów

Wacław Warchoł również powróci do serialu "BrzydUla". Jak zmienił się na przestrzeni lat? Trudno go rozpoznać.

Wacław Warchoł w kultowym serialu "BrzydUla" wcielał się w postać Jana Cieplaka, młodszego brata tytułowej Uli. Choć od emisji serialu minęło ponad 11 lat, producenci wznawiają produkcję. Już najbliższej jesieni będziecie mogli zobaczyć kontynuację przygód Uli Cieplak. Wiadomo także, że w nowym sezonie zagra Wacław Warchoł. Jak wygląda po tylu latach? Bardzo się zmienił.

Zobacz wideo Julia Kamińska zapowiada kontynuację "BrzydUli": Piszemy scenariusze

Jak wygląda Wacław Warchoł?

Wacław Warchoł pojawił się na planie "BrzydUli", gdy miał zaledwie 17 lat. Choć na przestrzeni lat zagrał w wielu filmach („Instynkt”, „Plan B”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, "Żmijowisko") to i tak największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Janka Cieplaka.

Aktor w tym roku skończył 29 lat, a od debiutu w serialu przeszedł ogromną zmianę. Lubił również eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Znany z gęstej, ciemnej czupryny Wacław był już wielokrotnie łysy, a obecnie zdecydował się na jasny blond.

 

Wacław Warchoł hobbystycznie zajmuje się również sztuką i tatuażem. Na jego instagramowym profilu możemy zobaczyć wiele prac, których znaczna część jest dość kontrowersyjna. Jednak jednego nie można mu odmówić. Wacław ma ogromny talent plastyczny.

O czym będzie nowa "BrzydUla"?

Warto przypomnieć, że w nowym sezonie serialu "BrzydUla" zobaczymy wiele tych samych aktorów. Główna bohaterka Ula (Julia Kamińska) razem z Markiem (Filip Bobek) będą tworzyć rodzinę i prowadzić firmę Febo&Dobrzańśki. Ich świat zburzy nagłe pojawienie się Violetty (Małgorzata Socha).

Zdjęcia do nowego sezonu już się rozpoczęły i jeżeli nic nie przeszkodzi produkcji, serial wyemitowany będzie we wrześniu.

Więcej o: