"BrzydUla". Jak będzie wyglądała Ula Cieplak w nowej wersji? Tak Julia Kamińska prezentuje się po metamorfozie do serialu

"BrzydUla" powraca na antenę TVN. Zastanawiacie się, jak będzie wyglądać główna bohaterka po 11 latach? Zobaczcie nowe zdjęcia Julii Kamińskiej jako serialowej Uli Cieplak!

Fani "BrzudUli" mają powody do radości - produkcja po 11 latach wraca na antenę TVN-u! Nowe losy Uli Cieplak najprawdopodobniej poznamy najbliższej jesieni. Dla tych, którzy zastanawiają się, jak teraz wyglądać będzie portretowana przez Julię Kamińską bohaterka, mamy dobrą wiadomość. W sieci już pojawiły się zdjęcia aktorki po metamorfozie do serialu.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

"BrzydUla" powraca. Jak będzie wyglądać Julia Kamińska?

Serialową Ulę Cieplak widzowie kojarzą jako tytułową brzudulę - okularnicę. Czy w nowych odcinkach portretowana przez Julię Kamińską bohaterka będzie wyglądać podobnie? Odpowiedź przynoszą najnowsze jej zdjęcia (więcej fotografii znajdziecie w galerii).

'BrzydUla', Julia Kamińska'BrzydUla', Julia Kamińska TVN

Ula Cieplak w nowej wersji nie zrezygnowała z charakterystycznych dla siebie okularów, nieperfekcyjnej fryzury oraz luźnych, niezbyt seksownych ubrań - tym razem w pastelowych odcieniach.Tęskniliście za nią?

"BrzydUla". Małgorzata Socha opowiedziała o kontynuacji serialu

Przypomnijmy, że wiadomość o powrocie "Brzyduli" na antenę TVN wyjawiła w połowie maja Małgorzata Socha. Aktorka zapowiedziała, że trwają prace nad scenariuszem, a we wrześniu serial powinien się już pojawić w telewizji.

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać "BrzydUlę". Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków - wyjawiła aktorka.

W kontynuacji wystąpią znane widzom postaci, pojawi się też kilka nowych bohaterów. Jesienią ponownie spotkamy się więc nie tylko z Małgorzatą Sochą i Julią Kamińską, lecz również z Mają Hirsch oraz Łukaszem Garlickim.

Będziecie oglądać kolejny sezon "Brzyduli"?

Więcej o: