"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza pierwszy raz zobaczyła wnuczka. Szybko pokazała fanom zdjęcie. "Odjęło mi mowę"

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała okazje po raz pierwszy spotkać się z Franiem. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z tej wyjątkowej wizyty.

Jedna z par, która poznała się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" doczekała się dziecka. Mały Franio Kuchta przyszedł na świat w Dzień Matki. Z powodu obostrzeń mama Łukasza nie mogła pojawić się w szpitalu, w którym rodziła Oliwia. Szczęśliwa babcia nareszcie miała okazję poznać wnuka i podzieliła się tą chwilą na Instagramie. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz "uczy" swoje dziecko pierwszych słów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza poznała wnuka

Teściowa Oliwii odwiedziła rodzinę syna w ich mieszkaniu. Zamieściła zdjęcie, na którym pochyla się nad łóżeczkiem Frania. Opisała pierwsze spotkanie z wnukiem i wyznała, że było to dla niej wyjątkowe przeżycie. 

To była najpiękniejsza chwila mojego życia, nie licząc tej, w której urodziłam Łukasza... Odjęło mi mowę i coś bardzo mocno ścisnęło za serce. Ujął mnie ten widok dogłębnie... Franio spał słodko, coś tam sobie mruczał i pachniał takim nowym życiem. Ma długie paluszki, może pianista będzie - żartowała Pani Ania.
 

W dalszej części publikacji mama Łukasza napisała, że według niej wnuk jest idealny. Zdradziła, że wkrótce maluch pozna całą rodzinę i będzie na pierwszej imprezie w swoim życiu. 

Nie powiem, że to najpiękniejsze dziecko na świecie, bo uraziłabym wszystkie matki i ich potomstwo. Wszystkie dzieciaczki są cudowne, ale Franio dla mnie będzie najcudowniejszy. Wycałowałam mu stopki i rączki, i czekam na kolejne spotkanie... Będzie to niebawem, bo w niedzielę moja mama ma urodziny. [...] To będzie najmłodszy uczestnik tej imprezy i dla Frania to będzie pierwsza impreza w życiu - napisała teściowa Oliwii.

Gratulujemy szczęśliwej babci!

ZOBACZ TEŻ"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz deklaruje, że nie chce ochrzcić syna. Ten pomysł nie podoba się rodzinie Oliwii