"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy dalsze losy uczestników. Jedna z par spodziewa się dziecka!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już za nami, ale emocje związane z programem nie opadają. Poznaliśmy dalsze losy bohaterów show. Która para założyła kanał na YouTube?

W piątek, 22 maja, zakończył się program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Przypomnijmy, że w finałowym odcinku dwie pary - Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz -  zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim. Joanna i Adam postanowili się rozejść. Jak potoczyły się ich dalsze losy?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dalsze losy uczestników

Oliwia i Łukasz

Miłość Oliwii i Łukasza kwitnie. Para nie szczędzi sobie słów miłości, a publikowane przez nich posty na Instagramie świadczą o tym, że ich uczucie jest prawdziwe. Co więcej, małżonkowie spodziewają się dziecka! Oliwia jest obecnie w 9. miesiącu ciąży i lada chwila może urodzić.

Mógłbym pod tym zdjęciem napisać cały poemat na Twój temat, o tym jak bardzo mi na Tobie zależy i jak wiele zmieniłaś w moim życiu, ale żadne słowa nie oddadzą tego jak ważna dla mnie jesteś. Dziękuję Ci za każdą wspólnie spędzoną chwilę, a to wszystko dopiero początek, bo przed nami coś wspaniałego i mimo, że na początku będzie malutkie to dla nas będzie całym światem. Kocham Cię! - napisał Łukasz.
 

Oliwia także nie szczędzi ukochanemu pełnych miłości słów:

Kiedyś usłyszałam, że pierwszy mąż jest jak pierwszy naleśnik... Wystarczy porządnie rozgrzać patelnię, zachować umiar, odpowiednie proporcje i dołożyć do tego sporo cierpliwości. (...) Pierwszy "naleśnik" wyszedł zaj****. (...) Ten chłop wprowadził do mojego życia tyle ciepła i szczęścia! Nawet nie przychodzą mi do głowy żadne mądre słowa, żeby to opisać.
 

Agnieszka i Wojtek

Chociaż tej parze nie zawsze było im łatwo, nadal są razem. Postanowili nawet założyć kanał na YouTube.

Od naszego poznania minął ponad rok i musimy przyznać, że nie był to łatwy czas... Los nas nie rozpieszczał mimo to jesteśmy ze sobą! Stoimy za sobą murem! Wspieramy się! Kochamy się! - napisała na Instagramie.
 

Wojtek natomiast docenia każdy poranek u boku swojej ukochanej, a wzruszające słowa, które udostępnił na swym Instagramie świadczą o tym, że udział w programie był w jego przypadku czymś wspaniałym.

Jutro wstanę u boku mojej ukochanej żony. Szczęśliwy i pełen energii, że każdy następny nasz wspólny dzień może być tylko lepszy i lepszy... Dlatego carpe diem, nie patrzcie się na innych i szukajcie swojego szczęścia takimi sposobami, jakimi możecie. Kochani, idźcie śmiało przez życie.
 

Joanna i Adam

W ostatnim odcinku programu Joanna wyraziła chęć pozostania w związku, lecz Adam miał na tę kwestię odmienne zdanie. Najpewniej więc uczestniczka powróciła do swojej pasji - sportu.

 

Wszystkim uczestnikom życzymy szczęścia w miłości!

Więcej o: