"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy dalsze losy uczestników. Jedna z par spodziewa się dziecka!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już za nami, ale emocje związane z programem nie opadają. Poznaliśmy dalsze losy bohaterów show. Która para założyła kanał na YouTube?

W piątek, 22 maja, zakończył się program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Przypomnijmy, że w finałowym odcinku dwie pary - Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz -  zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim. Joanna i Adam postanowili się rozejść. Jak potoczyły się ich dalsze losy?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dalsze losy uczestników

Oliwia i Łukasz

Miłość Oliwii i Łukasza kwitnie. Para nie szczędzi sobie słów miłości, a publikowane przez nich posty na Instagramie świadczą o tym, że ich uczucie jest prawdziwe. Co więcej, małżonkowie spodziewają się dziecka! Oliwia jest obecnie w 9. miesiącu ciąży i lada chwila może urodzić.

Mógłbym pod tym zdjęciem napisać cały poemat na Twój temat, o tym jak bardzo mi na Tobie zależy i jak wiele zmieniłaś w moim życiu, ale żadne słowa nie oddadzą tego jak ważna dla mnie jesteś. Dziękuję Ci za każdą wspólnie spędzoną chwilę, a to wszystko dopiero początek, bo przed nami coś wspaniałego i mimo, że na początku będzie malutkie to dla nas będzie całym światem. Kocham Cię! - napisał Łukasz.

Oliwia także nie szczędzi ukochanemu pełnych miłości słów:

Kiedyś usłyszałam, że pierwszy mąż jest jak pierwszy naleśnik... Wystarczy porządnie rozgrzać patelnię, zachować umiar, odpowiednie proporcje i dołożyć do tego sporo cierpliwości. (...) Pierwszy "naleśnik" wyszedł zaj****. (...) Ten chłop wprowadził do mojego życia tyle ciepła i szczęścia! Nawet nie przychodzą mi do głowy żadne mądre słowa, żeby to opisać.

Agnieszka i Wojtek

Chociaż tej parze nie zawsze było im łatwo, nadal są razem. Postanowili nawet założyć kanał na YouTube.

Od naszego poznania minął ponad rok i musimy przyznać, że nie był to łatwy czas... Los nas nie rozpieszczał mimo to jesteśmy ze sobą! Stoimy za sobą murem! Wspieramy się! Kochamy się! - napisała na Instagramie.

Wojtek natomiast docenia każdy poranek u boku swojej ukochanej, a wzruszające słowa, które udostępnił na swym Instagramie świadczą o tym, że udział w programie był w jego przypadku czymś wspaniałym.

Jutro wstanę u boku mojej ukochanej żony. Szczęśliwy i pełen energii, że każdy następny nasz wspólny dzień może być tylko lepszy i lepszy... Dlatego carpe diem, nie patrzcie się na innych i szukajcie swojego szczęścia takimi sposobami, jakimi możecie. Kochani, idźcie śmiało przez życie.

Joanna i Adam

W ostatnim odcinku programu Joanna wyraziła chęć pozostania w związku, lecz Adam miał na tę kwestię odmienne zdanie. Najpewniej więc uczestniczka powróciła do swojej pasji - sportu.

Wszystkim uczestnikom życzymy szczęścia w miłości!

Więcej o:
Komentarze (11)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy dalsze losy uczestników
Zaloguj się
 • Oceniono 9 razy 9

  Takiego Dudy jak ten Adam w życiu nie widziałem. Szkoda Joaśki, fajna dziewczyna. Mam nadzieję, że wyszła z tego mocniejsza i mądrzejsza.Aśkaaaaa,trzymam kciuki za ciebie ?

 • t_uptus

  Oceniono 5 razy 5

  Adam to smutna postać. Nieuczciwy w stosunku do Aśki , durny kloc. Szkoda dziewczyny , bo i w rodzinie nie ma łatwo.

 • ela.stelmachowska

  Oceniono 3 razy 3

  Pani Asiu, życzę dużo szczęścia. Trzymam za Panią kciuki, niestety, dostała Pani debilnego męża, nie wiem co on robił w tym programie, durnota. Jest Pani super .

 • novationen

  Oceniono 2 razy 2

  Adam, z pewnością to przeczytasz... Przynosisz wstyd męskiemu gatunkowi. Odstawiłeś szopkę, że aż się wierzyć nie chce że tak można. I w sumie dobrze się stało, bo ta dziewczyna zasługuje na faceta, a nie małego siurka.

 • selena-0

  Oceniono 3 razy 1

  Agnieszka szła desperacko na oślep w ciągu tego miesiąca. Nie dała Wojtkowi odsapnąć, kuła żelazo póki gorące. Nie wiem czy to był dobry sposób, czas okaże.

 • bronze

  Oceniono 1 raz 1

  producenci muszą spełniać warunki uczestników w umowie , a nie brać na chapu-capu bo akurat mają tylko 3 facetów i 3 laski, więc muszą ich połączyć dorabiając do tego ideologię badan antropologowych / sic/ I tak ich lączą z braku laku ; ten co chciał młodą dostaje starszą, kto chciał filigranową dostaje kawał laski, a na koncu to co zostało, czyli 2 m facetowi sztukuje się dziewczynę 1.50 w kapeluszu. Tak krawiec szyje ile materii starcza. Gdyby połączono Oliwię z Wojtkiem, a Adama z Agnieszką , a Joasię z Łukaszem, to żadna para nie miałaby szans. Tu działa pierwsze wrażenie, jeżeli nie podoba się , to nic nie pomoże, jeżeli nie ma chemii to nic na siłę , drugie wrazenie mieszkanie, brak lokum juz powoduje frustrację co było w I serii tego programu. Myślę, że nie wolno okłamywać uczestników, jak piszą w umowie młodsza, filigranowa brunetka...itd to tak mniej więcej musi być, a jak nie mają to trzeba brać inną opcję stworzenia pary. ,

 • barbara333-4

  Oceniono 3 razy -1

  nie żałuję Joanny, to co wyprawiała na Majorce, to było okropne.Schizy, liczyły sie tylko jej jakieś emocję, nie chciała rozmawiać, wspominać, ciągła ucieczka z płaczem, panika na statku , w ogóle zero zatroszczenia się o związek. Adama zostawiła samego sobie .... dziwię się, ze nie spierniczył z tej Majorki. Brak stabilności Joanny przesadził o wycofaniu się Adama. To był koniec. Po powrocie tez miała nastroje, opowieści dziwnej treści o mamie jak mama ją nienawidzi, co było kłamstwem i naprawsdę nie czas na to by Adam rozwiązywał jej schizy i prywatne życie. A potem to już poszło...poznał kogoś w trakcie programu ... i tyle . Do psychologów ! Joanna miała już napady paniki przed ślubem, Pan Piotr tam jeżdził z pomocą , więc producenci mieli świadomosć kłopotów, a jednak nie wycofali Joanny, bo show musi trwać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX