Program TV na wielkanocną niedzielę. Pośmiejemy się z "Facetem ponad miarę" i zapłaczemy nad "Cudownym chłopakiem"

Program TV na wielkanocny wieczór będzie pełen ciekawych propozycji. Będziemy mogli poczuć cały wachlarz emocji.

W świąteczny poranek wszyscy zasiądziemy przy stole, a wieczorem będziemy mogli się zrelaksować i odpocząć. Na antenie popularnych kanałów telewizyjnych nie zabraknie ciekawych propozycji. 

Program TV na wielkanocną niedzielę

TVP 2 proponuje francuską komedię "Facet na miarę", która opowiada historię wziętej prawniczki, porzuconej przez mężczyznę znacznie od niej niższego i niezwykle przystojnego. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Z czasem Diane zaczyna mieć wątpliwości...

Zobacz zwiastun

 

Na TVP 1 będziemy mogli zobaczyć wielkanocne wydanie programu "Rolnik szuka żony", w którym poznamy nowych rolników, szukających miłości. Nie wszyscy uczestnicy pilotowego odcinka będą później występować w programie. Ostatecznych uczestników wyłonią widzowie, którzy będą oddawać głosy za pośrednictwem listów.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Oto uczestnicy 7. edycji programu. O miłość zawalczą aż dwie rolniczki

Na pierwszym kanale Telewizji Polskiej, zaraz po godz. 22, zobaczymy oscarowego "Cudownego chłopaka" z Julią Roberts i Owenem Willsonem w rolach głównych. Film z 2017 opowiada historię 10-latka, który od urodzenia ma zdeformowaną twarz i chce udowodnić kolegom, że piękno to coś więcej niż wygląd. 

Zobacz zwiastun

 

Niedziela (12.04)

  • 18:30 "Facet na miarę", TVP 2
  • 20:10 "Riwiera dla dwojga", TVP 2
  • 21:20 "Rolnik szuka żony 7", TVP 1
  • 21:30 "Siódmy syn", TVN
  • 21:55 "Gambit, czyli jak ograć króla", TVP 2
  • 22:20 "Cudowny chłopak", TVP 1

Na którą z propozycji się zdecydujecie?

Więcej o: