Ania Stelmaszczyk to uczestniczka 6. edycji reality show "Rolnik szuka żony". W programie została wybranką Jakuba. Jeszcze niedawno wszyscy telewidzowie, którzy śledzą dalsze losy uczestników, byli przekonani, że parze układa się doskonale. Ania i Jakub spędzili bowiem razem sylwestra w domowym zaciszu. Niestety, w styczniu Rolniczka poinformowała fanów na Instagramie, że rozstała się ze swoim poznanym w programie partnerem. Jako powód zakończenia związku wskazała inne podeście do tematu rodziny.
"Rolnik szuka żony" - zobaczcie, które pary przetrwały. Obejrzyjcie nasze wideo.
Chyba nikt się nie spodziewał, że za rozstanie Internauci obwinią jedynie Anię. Uczestniczka musiała się zmierzyć z ogromną falą hejtu, wymierzoną w jej stronę. Instagramowym obserwatorom nie spodobało się, że - zamiast rozpaczać po zakończonym związku - wybrała się na wakacje ze znajomymi. Fani programu zarzucali jej najgorsze intencje. Rolniczka poradziła sobie jednak z tą kryzysową sytuacją i udało jej się nawet znaleźć nowe hobby. Zaczęła się bowiem uczyć jazdy na waveboardzie, a pierwszymi efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Post opatrzyła następującym komentarzem:
Waveboard nadal nie opanowany - napisała Rolniczka.
Tym razem obserwatorzy okazali się dla Ani łagodni. Powstrzymali się od oceniania jej prywatnego życia i skupili na nowej aktywności.
Kask by się przydał!
Do wiosny masz czas opanować.
Szalona kobieta. Powodzenia w nauce.
A Wy próbowaliście kiedyś jazdy na waveboardzie?
JP
Pilne wieści od Anity ze "Ślubu". Nastał przełomowy dzień. "To już koniec!"
Marta Nawrocka nie popisała się stylizacją. "To poważna wizerunkowa wpadka"
Dzieci księżnej Kate i księcia Williama na koncercie kolęd. Cała trójka wyglądała niemal identycznie
Kurzopki pokazały własnoręczną ozdobę choinkową, a teraz jest zadyma. "Co to jest?"
Kuzyn Alicji Bachledy-Curuś nazywany jest "księciem Podhala". Właśnie znalazł się na prestiżowej liście
Pokój sześcioletniego syna Janachowskiej jak nieduża kawalerka. Wielki telewizor na ścianie to początek
Tak Małgorzata Rozenek ozdobiła dom na święta. Głowa jelenia na wejściu to dopiero początek
Rozenek boleśnie szczerze o porównaniach do Dody. Postawiła sprawę jasno
Rodzina królewska na uroczystym kolędowaniu. Kate skradła show. "Przepiękna"