Ania z "Rolnik szuka żony" spędziła sylwestra w domu i prezentowała się znakomicie. "Aniu wyglądasz jak gwiazda". U jej boku nie zabrakło Kuby

Ania jest wybranką Jakuba z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie, jak bawili się w sylwestra.

Ania i Jakub z pewnością są jedną z najbardziej lubianych par ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mimo że na razie nie planują śluby, to - jak widać - układa im się świetnie i wszystko idzie w dobrą stronę.

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" spędzili w domu sylwestra

Na swoim insagramowym profilu Ania pokazała, jak w tym roku spędziła sylwestra. Okazuje się, że była w domu u boku ukochanego Jakuba. Para oglądała sylwestrowy koncert w telewizji Polsat. Mimo domowego zacisza, Ania wyglądała świetnie! Zrezygnowała z typowych domowych ubrań i postawiła na elegancką kreację.

Na pożegnanie starego roku wybrała czarną, krótką sukienkę z rękawem na jedno ramię. Całą stylizację dopełniła jej fryzura. Wysoko upięty kok dodawał lekkości. Uwagę zwracają również Ani tatuaże, w których pokryta jest cała ręka.  

 

Najwyraźniej nie tylko my się zachwyciliśmy jej wyglądem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów.

Pięknie wyglądasz Aniu. Dużo radości i miłości dla Was w Nowym Roku!
Bomba po prostu.
Ania wyglądasz jak gwiazda!

Stylizacja Ani jest idealnym przykładem na to, że nawet spędzając sylwestra w domu, można wyglądać zjawiskowo.

BO

Zobaczcie, które pary przetrwały po programie "Rolnik szuka żony".

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.