"Rolnik szuka żony". Ania i Kuba nie są już razem! Uczestniczka zdradziła, dlaczego się rozstali

Wydawało się, że Ania i Kuba z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" są dla siebie stworzeni. Niestety, okazuje się, że nie są już razem. Na Instagramie uczestniczki show pojawił się wpis, w którym poinformowała o tym fanów.

W 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" poznały się dwie pary: Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian. Zwłaszcza ci pierwsi zdobyli ogromną sympatię widzów, których ujęli dojrzałym podejściem do swojej relacji. Nie spieszyli się, jednak widać było, że są dla siebie ważni. Choć oboje się starali, nie wyszło im.

"Rolnik szuka żony". Ania wydała oświadczenie

W sobotni wieczór na instagramowym profilu Anny pojawiło się oświadczenie. Uczestniczka programu zdradziła, że od jakiegoś czasu nie publikowała zdjęć z rolnikiem, bo nie jest już z nim w związku. Przyczyną rozstania miało być inne podeście do tematu rodziny. 

Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina", a że każdy doskonale wie czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - napisała. 

Anna życzyła byłemu partnerowi szczęścia i nowej miłości. 

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej.  Każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było, gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo - czytamy w oświadczeniu. 

Choć nie wyszło im ze sobą, to trzymamy kciuki, żeby każde z nich znalazło miłość i szczęście.

AW, AG 

Więcej o:
Komentarze (28)
"Rolnik szuka żony". Ania i Kuba nie są już razem! Uczestniczka zdradziła, dlaczego się rozstali
Zaloguj się
 • mar.rod81

  Oceniono 8 razy 8

  Wystarczyło na nich spojrzeć, posłuchać..... po minucie już byłeś pewien że ona go nie chce i od początku nie chciała. pozdrawiam

 • true_lysander

  Oceniono 8 razy 6

  Pan szukał żony, Pani szukała księcia który ją utrzyma...

 • bunga-bunga

  Oceniono 4 razy 4

  Najfajniejsza była ta para, nie pamiętam imion która sobie od chjów i korew komplementowała...Ci byli dobrzy. On to chyba Sylwester, jak ten kot się nazywał...Ale dobrze zrobił że się z tą pacjentką nie zabrał, ta by mu dopiero zrobiła sieczkarnię ze łba. Przez dwa dni szykowała mu śniadania i tego najbardziej potem żałowała. W sumie jakby takie odcinki były częsciej to bym może i oglądał.

 • hakatumba

  Oceniono 5 razy 3

  Nie chciało mu się moczyć kija ot i cała tajemnica.

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 2

  a taki byl ladny..."amerykanski"...

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 2

  zabrala krowe i uciekla...na ten moment tylko czekala...

 • Gambit szachowy

  Oceniono 2 razy 2

  Nie oglądam ale wiadomość smutna, wręcz przerażająca i zaskakująca już wiem dlaczego moja Grażyna jest taka smutna na śniadanie zrobiłam i na ławce tylko dwie parówki.

 • tomcio55

  Oceniono 4 razy 2

  To ona ma fanów? Serio?

 • lasalu

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda. Najbardziej szkoda mi Pana Rolnika, bo żył wyidealizowaną miłością.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX