"Rolnik szuka żony". Ania i Kuba nie są już razem! Uczestniczka zdradziła, dlaczego się rozstali

Wydawało się, że Ania i Kuba z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" są dla siebie stworzeni. Niestety, okazuje się, że nie są już razem. Na Instagramie uczestniczki show pojawił się wpis, w którym poinformowała o tym fanów.

W 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" poznały się dwie pary: Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian. Zwłaszcza ci pierwsi zdobyli ogromną sympatię widzów, których ujęli dojrzałym podejściem do swojej relacji. Nie spieszyli się, jednak widać było, że są dla siebie ważni. Choć oboje się starali, nie wyszło im.

"Rolnik szuka żony". Ania wydała oświadczenie

W sobotni wieczór na instagramowym profilu Anny pojawiło się oświadczenie. Uczestniczka programu zdradziła, że od jakiegoś czasu nie publikowała zdjęć z rolnikiem, bo nie jest już z nim w związku. Przyczyną rozstania miało być inne podeście do tematu rodziny. 

Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina", a że każdy doskonale wie czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - napisała. 

Anna życzyła byłemu partnerowi szczęścia i nowej miłości. 

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej.  Każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było, gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo - czytamy w oświadczeniu. 
 

Choć nie wyszło im ze sobą, to trzymamy kciuki, żeby każde z nich znalazło miłość i szczęście.

AW, AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.