"Rolnik szuka żony". Wiemy, co wydarzy się w finale. Emocje wzbudzi spotkanie Seweryna i Marleny. "Światło ujrzą nieznane dotąd fakty"

"Rolnik szuka żony". W finałowym odcinku szóstej edycji programu nie zabraknie emocjonujących momentów. O swoim nieudanym związku opowiedzą m.in. Seweryn i Marlena. Czy zdradzą, co działo się poza kamerami?

Szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiega końca. W niedzielę, 1 grudnia, widzowie zobaczą odcinek finałowy show. Czego możemy się spodziewać? Okazuje się, że będzie się działo, i to dużo. 

Finał "Rolnik szuka żony"

W ostatnich minutach ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć kilka scen, które pojawią się dopiero podczas finału. Marta Manowska zdradziła wówczas, że fani programu mogą spodziewać się wielu emocjonujących momentów. Dodała, że w show nie zabraknie również tych rolników, którzy nie znaleźli wymarzonej partnerki. Mowa tu więc przede wszystkim o Waldemarze

W następnym odcinku, po blisko dwóch miesiącach bez kamer, bohaterowie ponownie spotkają się, aby powspominać i podsumować swój udział w programie. Dowiemy się, jak potoczyły się losy tych, którzy nie znaleźli w programie miłości i czy powstałe pary przetrwały próbę czasu - powiedziała Manowska. 

Dowiemy się też, co jest między Anią i Jakubem. Od jakiegoś czasu spekuluje się bowiem, że zakochani rozstali się po tym, jak odcinki zostały nagrane.

Uczucie jest, tylko… – powie uczestniczka. Całą jej wypowiedź usłyszymy jednak dopiero podczas odcinka finałowego.  

"Rolnik szuka żony". Seweryna i Marlenę czeka konfrontacja

Wszyscy czekają jednak na to, co wydarzy się między Sewerynem i Marleną. Przypomnijmy, że w jednym z ostatnich odcinków między nimi doszło do awantury, podczas której nie zabrakło ostrych wyzwisk. Byli kochankowie budzą ogromne zainteresowanie, tym bardziej że Marta Manowska, która na Instagramie broniła rolnika, przyznała, że podobnych scen było więcej. Czyżby więc te kontrowersyjne ujęcia po raz pierwszy będą wyemitowane podczas finału? Wszystko na to wskazuje. 

Nie zabraknie wyznań, trudnych słów prawdy i prób konfrontacji. Światło dzienne ujrzą też nieznane dotąd fakty. Dla wielu będzie to czas pełen emocji - mówiła Marta Manowska w zapowiedzi finału. 

Na ujęciach finału widać też, że Marlena i Seweryn usiedli obok siebie na kanapie. Ich miny nie były jednak tęgie. 

Po prostu skończyło się - powiedział Seweryn o swoim nieudanym związku z Marleną.

Marlena natomiast odniosła się do konfliktu z rolnikiem:

To nie było tak, że była tylko jedna sytuacja. Jedna po drugiej - mówiła Marlena. 

Będziecie oglądać finałowy odcinek „Rolnik szuka żony”? My na pewno i już nie możemy się doczekać

AG

Marta Manowska o swoim partnerze:

Zobacz wideo