Manowska broni Seweryna z "Rolnik szuka żony" i zdradza, że kontrowersyjnych scen było więcej. "Pokazałyby ich w naprawdę złym świetle"

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" między Sewerynem a Marleną doszło do awantury. Widzowie podzielili się na dwa obozy - tych, którzy bronią rolnika i tych, którzy stoją po stronie jego byłej kandydatki. Teraz do sprawy odniosła się Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony" budzi wiele emocji. Wszystko za sprawą kłótni Seweryna z Marleną. Na oczach widzów para rozstała się w bardzo niekulturalny sposób. Zarówno rolnik, jak i 22-latka robili sobie wyrzuty, padły też wyzwiska i polały się łzy (więcej na ten temat TUTAJ). 

Widzowie nie wierzyli w to, co widzą. Teraz, po niemal tygodniu od emisji feralnego odcinka, sprawę skomentowała prowadząca program "Rolnik szuka żony" - Marta Manowska. Okazuje się, że gospodyni programu broni Seweryna. 

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Awantura Seweryna i Marleny zszokowała widzów. "Mam nadzieję, że dała mu plaskacza poza kamerami"

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska w ciepłych słowach o Sewerynie

Marta Manowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym u jej boku pojawił się Seweryn. Prezenterka opatrzyła fotografię jedynie lakonicznym podpisem

Seweryna?

Zdecydowanie więcej Manowska zdradziła w komentarzach pod wpisem, gdzie jednoznacznie stanęła po stronie Seweryna. 

Będę bronić Seweryna zawsze i wszędzie. Tacy jesteśmy jako ludzie. Upadamy, wstajemy.  Czasem pewne nasze cechy uwidaczniają się pod wpływem ludzi. Życzę zarówno Marlenie, jak i Sewerynowi szczęścia. I wiem, że je osiągną - napisała w jednym z komentarzy. 

Manowska dodała przy tym, że wyzwiska, jakie padły z ust rolnika, były odpowiedzią na zaczepkę. 

Jeżeli dziś jest przyzwolenie na to, żeby młody mężczyzna wyzywał młoda kobietę od k**w, to co będzie jutro. Przykre - napisał jedna z internautek. 

Na co Manowska odparowała:

To nie przyzwolenie. Seweryn postąpił źle, reagując na zaczepkę, i nie ma takiego pozwolenia. W obie strony na podobne wyzwiska, i z ust Marleny, i z ust Seweryna. Nie mam też zamiaru bronić kasy i oglądalności, jak to pani nazywa. Skąd w państwie tyle jadu?

"Rolnik szuka żony". Kontrowersyjnych scen było więcej

W komentatorach pod zdjęciem pojawiły się też zarzuty, że TVP nie powinno wyemitować fragmentu, w którym ukazano awanturę Seweryna i Marleny.

A ja się zastanawiam, po co emitować taka rozmowę w TV, skoro wiadomo było, że przyniesie na siebie hejt ? Połowa będzie za Marlena, a połowa za Sewerynem. Lepiej było tego nie pokazywać, bo chodziło o dobre imię uczestników - pisali fani programu "Rolnik szuka żony". 

Na te słowa Manowska także odpowiedziała i zdradziła, że takich mocnych scen nagrano więcej. Produkcja nie zdecydowała się jednak na ich emisję, dbając właśnie o dobre imię uczestników. 

Materiały, które pokazałaby bohaterów w naprawdę złym świetle, nie zostaną wyemitowane i proszę uwierzyć, że to przemyślane decyzje. Dbamy o prawdę i jej proporcje, także dla Państwa. Ale jak widać momentami nie jest to zrozumiane - napisała Manowska. 

Jeśli wyznanie Manowskiej jest prawdziwe, to aż strach pomyśleć, co w przypadku Seweryna i Marleny mogło dziać się poza kamerami. 

Komentarze pod postem Marty ManowskiejKomentarze pod postem Marty Manowskiej Screen martamanowska/Instagram

Komentarze pod postem Marty ManowskiejKomentarze pod postem Marty Manowskiej Screen martamanowska/Instagram


AG 

"Rolnik szuka żony'. Do tej pory to czwarta edycja była najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo:

Więcej o:
Komentarze (110)
"Rolnik szuka żony". Manowska broni Seweryna i zdradza, że kontrowersyjnych scen było więcej. "Pokazałyby ich w naprawdę złym świetle"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kkk

  Oceniono 45 razy 29

  zachowanie Marleny bez klasy pokazało jasno, że decyzja Rolnika była słuszna. taka osóbka nie nadaje się na zonę a tym bardziej matkę.

 • Gość: widzka

  Oceniono 49 razy 29

  to właśnie P.Manowska znęca się nad uczestnikami, pytając na trzeci dzień znajomości,czy będzie ślub.To od niej jest najwięcej presji na uczestników.Ona wyskakuje spośród krów,potem z kurnika,z ogrodu,strach pada na rolników.

 • Gość: Beata

  Oceniono 22 razy 14

  Pani Manowska a czego tu Pani broni? Powyzywali się od najgorszych i serio pani broni tego??? Jak sztajmesi spod budki z piwem a nie młodzi kulturalni ludzie...

 • Gość: oj oj tv

  Oceniono 38 razy 14

  Telewizja zabawiła publikę kosztem Seweryna i tej nieszczęsnej panny.To wstrętne jak wykorzystała dwoje niedojrzałych ludzi.

 • Gość: widzka

  Oceniono 19 razy 13

  juz lepiej jakby nic nie pisala a nie jeszcze w komentarzach klotnie z widzami i pisanie o kandydatkach na przyklad o Dianie ze tez mogla inaczej rozegrac rozmowe....

 • Gość: Zoja

  Oceniono 18 razy 12

  Dla mnie to Seweryn lubi się bawić nawet kosztem innych ludzi. Nie dowiemy się prawdy bo zawsze będzie słowo przeciw słowu. Jak dla mnie Seweryn nie dojrzał do takiego programu.

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 11

  Seweryn oszukał dziewczyny, co wytknęła mu Diana. tej blondynki też niefajne się pozbył, Marlenkę faworyzował i co wyszło???

 • Gość: marto

  Oceniono 29 razy 11

  Nie ma obrony na faceta ktory osmiela sie tak nazwac kobiete, cokolwiek tam padlo to zostalo wypikane nie bez powodu

 • Gość: glo

  Oceniono 20 razy 10

  juz ten program nie ma tego ciepla co kiedys i to widac slychac i czuc nawet przez ekran

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX