"Rolnik szuka żony". Marlena i Seweryn rozstali się, ale na finale musieli się spotkać. "Unikali się, jak tylko mogli". Dziewczyna ma spore kłopoty

Tegoroczny "Rolnik szuka żony" wypromował kolejne telewizyjne osobowości. Największą uwagę przykuła zdecydowanie Marlena Bazylczuk, która jak się okazuje, jest obiektem ataku stalkera.

Szósta edycja "Rolnik szuka żony" powoli dobiega końca. W środę pisaliśmy, że nagrany został finał sezonu, na którym pojawili się ulubieńcy widzów. Wśród zaproszonych była Marlena Bazylczuk, która przez pewien czas była w związku z Sewerynem Nowakiem. Ich uczucie nie przetrwało jednak zbyt długo i już jakiś czas temu na jaw wyszło, że rozstali się. To jednak nie koniec smutnych wieści. Kandydatka na żonę rolnika musi mierzyć się teraz ze skutkami sławy. Okazuje się, że ma niebezpiecznego stalkera.

Marlena z "Rolnik szuka żony" ma problemy ze stalkerem

Jak podaje "Na żywo", za kulisami finałowego odcinka Marlena i Seweryn unikali się jak ognia. 

Ich relacje były bardzo napięte. Unikali się, jak tylko mogli. To ostatecznie zgasiło też nadzieje Marty Manowskiej na pogodzenie byłych partnerów.

Ponadto tygodnik dotarł do informacji, jakoby Marlena była w niebezpieczeństwie - stała się "obiektem ataku stalkera". Na Facebooku powstała specjalna strona zwolenników florystki "Bronimy Marleny". Ostatni post z 27 października mrozi krew w żyłach. 

Dzieją się rzeczy straszne, o których ze względów prawnych nawet nie chcemy tutaj mówić. Wiemy, że policja ma być poinformowana, bo doszło do brutalnego aktu agresji w miejscu zamieszkania Marleny - czytamy na stronie internetowej.

Próbowaliśmy skontaktować się z Bazylczuk, jednak na ten moment nie otrzymaliśmy odpowiedzi w tej sprawie. Mamy jednak nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i florystka znów zazna spokoju. 

CW

W zeszłym roku miłość znalazła Marta Manowska. W wywiadzie z reporterką Plotka nie chciała zdradzić jednak zbyt wiele. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (107)
"Rolnik szuka żony". Marlena i Seweryn rozstali się, ale na finale musieli się spotkać. "Unikali się, jak tylko mogli". Dziewczyna ma spore kłopoty
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 54 razy 40

  Zeby w wieku 20 lat byc tak zdesperowana? Chyba cos z nia nie tak..

 • Gość: Nat

  Oceniono 61 razy 39

  Usilnie chce zwracać na siebie uwagę , takie odnoszę niestety wrażenie

 • Gość: Sis

  Oceniono 51 razy 35

  Miał szczęście chłopak ze się przebudził w czas. Ta już ślub planowała

 • Gość: anonim

  Oceniono 45 razy 31

  Witamy Marlenkę na Plotku!!! jak leci znalazłaś już innego jelenia? Nie musisz już pracować 2 dni w tygodniu ;)

 • Gość: Paola

  Oceniono 44 razy 30

  Ale sie zachwycacie takich jak ona jest duzo , uroda to nie wszystko ale jej zachowanie przekreslilo wszstko kropka koniec.

 • Gość: Moni

  Oceniono 32 razy 18

  Wyrwalo się dziewczę z krzaków ,co się dziwcie jak byście tam mieszkali to też chcielibyście uciec,kariery nie zrobi za mało urody ,dykcji a poza tym widać że jest to zachukana dziolcha ze wsi człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie

 • Gość: lucas

  Oceniono 22 razy 18

  parcie na szkło i na sławe , nic wiecej.W głowie pstro..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX