Taniec z Gwiazdami. Monika Miller ma za sobą pierwszy taniec. Leszek Miller też przyznał jej punkty

Monika Miller ma za sobą pierwszy występ w programie "Taniec z Gwiazdami". Jak wnuczka Leszka Millera poradziła sobie na parkiecie?

Monika Miller wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" jako druga uczestniczka. Wykonała taniec cha cha i jak sama przyznawała, wszystkiego musiała się nauczyć od zera.

Taniec z Gwiazdami: Monika Miller wykonała pierwszy taniec

Jak na debiutantkę, Monika Miller poradziła sobie zaskakująco dobrze. Widać było tremę, na co zwrócili uwagę Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Naszym zdaniem nie było tak źle, jak przypuszczano, i w poprzednich edycjach bywały gorsze od niej tancerki (np. Justyna Żyła).

Leszek Miller został zapytany, ile punktów przyznałby swojej wnuczce. Zaskoczenia nie było, bo ile punktów może przyznać dziadek, jak nie 10. Były premier odniósł się do swoich "tańców" w polityce, wspominając, że niejednokrotnie zdarzało mu się robić krok w przód, krok w tył, czasem też na boki...

Taniec z Gwiazdami - Leszek Miller ocenia występ wnuczkiTaniec z Gwiazdami - Leszek Miller ocenia występ wnuczki Fot. Polsat / Taniec z Gwiazdami / kadr

Koniec końców Monika Miller otrzymała 15 punktów (7 od Andrzeja Grabowskiego, i po 4 od Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego). Z programem pożegnała się Reni Jusis, a wnuczka byłego premiera dalej uczestniczy w walce o Kryształową Kulę. Jesteście ciekawi, jak jej pójdzie?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (49)
Taniec z Gwiazdami. Monika Miller ma za sobą pierwszy taniec. Leszek Miller też przyznał jej punkty
Zaloguj się
 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 47 razy 29

  Musi przytyć. Będzie miała więcej miejsca na tatuaże.

 • 0roman0

  Oceniono 34 razy 22

  Czy Miller płaci za lans wnuczki? Przecież to robi się już śmieszne. Dziewczyna właściwie dotąd nic nie zrobiła a piszą o niej bezustannie. Brak słów.

 • Gość: Ehh

  Oceniono 25 razy 19

  Biedna, cała pobazgrana.

 • Gość: chlam totalny

  Oceniono 21 razy 13

  Masakra i ją zostawili, a wyleciała Reni Jusis. To był bardzo przykry moment, widać było jak przykro było temu tancerzowi, chyba bardziej niż samej Reni!
  Nie będę tego oglądać i nie bede nabijać kobzy tej stacji, bo niesprawiedliwie traktują uczestników. Tak samo top model. Nie wzięli ani jednej nadającej się do modelingu dziewczyny, tylko same jakieś "ciekawe przypadki", plus dali złoty bilet swojej koleżance. nepotyzm, kumoterstwo, aż żal pisać.

 • lipcowakobieta

  Oceniono 31 razy 13

  O czym tu dyskutować? wariatka ciągle tańczy!!! Dziadziuś musiał patrzeć na kroczek swojej wnuczki. Co za ohyda!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX