"Taniec z Gwiazdami 10". Oto wszyscy uczestnicy i oficjalne zdjęcia par. Kto z kim zatańczy?

"Taniec z Gwiazdami" na antenie Polsatu już w piatek, 13 września wraca z nowym sezonem. W poprzednich tygodniach poznaliśmy już wszystkich uczestników. Kto z kim zatańczy? Polsat pokazał oficjalne zdjęcia par z programu.

"Taniec z Gwiazdami" ponownie pokaże się na antenie Polsatu. Będzie to już 10. edycja show. Pokazano oficjalne zdjęcia par, które już w najbliższy piątek zatańczą pierwsze tańce.

Taniec z Gwiazdami - pełna lista uczestników i tancerzy

Udział w programie potwierdziło 11 celebrytów. Kogo zobaczymy na parkiecie i kto z kim zatańczy? Polsat pokazał oficjalne zdjęcia par 10. edycji. Kto zaprezentował się najlepiej? A kto według was ma największe szanse na wygraną i Kryształową Kulę?

 • Akop Szostak i Sara Janicka

Akop Szostak to Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej. Chyba sam nie do końca wierzy w to, że wystąpi w najbliższy piątek w programie, bo dopiero co mówił do swojej partnerki, Sary Janickiej, że ma dla niej propozycję:

Ej, chodź odpadniemy już w pierwszym odcinku... Możemy?

Jak mu pójdzie? My trzymamy kciuki.

 • Rafał Szatan i Lenka Klimentova

Rafał Szatan to aktor i wokalista, uczestnik wielu różnorakich programów telewizyjnych w polskiej TV. Do "Tańca z Gwiazdami" dołączył razem z żoną, Barbarą Kurdej-Szatan - ale oczywiście nie z nią zatańczy. Jego partnerką została Lenka Klimentova, której mąż w tym sezonie "Tańca z Gwiazdami" zatańczy z Moniką Miller.

 • Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz

Adam Małczyk to polski kabareciarz, jeden z założycieli i liderow grupy kabaretowej "Formacja Chatelet" z Krakowa. Sam swoje umiejętności taneczne oceniał dwa miesiące temu jako "słabe". Czy udało mu się przez ten czas "złapać bakcyla"?

 • Damian Kordas i Janja Lesar

Damian Kordas dał się poznać jako jeden z najlepszych młodych kucharzy - na swoim koncie ma wygraną w programie "MasterChef". Wygrał również program "Agent Gwiazdy" w 2018 roku. Czy teraz przyszła pora na kolejną główną wygraną? Na razie intensywnie ogląda "Dirty Dancing":

Skoro Baby mogła się nauczyć tańczyć, to ja też.

 • Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Sandra Kubicka to polska modelka, która od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Na Instagramie jest prawdziwą gwiazdą - jej profil obserwuje ponad pół miliona użytkowników.

 • Ola Kot i Tomasz Barański

Ola Kot należy do mniej znanych "gwiazd" w "Tańcu z gwiazdami". Prezenterka telewizji Nova TV, prezenterka Eska TV, pogodynka, prowadząca Polas Superhit Festiwal w Sopocie... A teraz doszły ciężkie treningi do "Tańca z Gwiazdami".

 • Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Magda Bereda znana jest z YouTube'a, gdzie śpiewa covery piosenek. Była nawet gościem w naszym programie "Koło Plotka"! Koniecznie obejrzyjcie :)

Zobacz wideo
 • Monika Miller i Jan Kliment

Monika Miller znana jest głównie z charakterystycznego wizerunku na Instagramie i tego, że jest wnuczką premiera Leszka Millera. Jak poradzi sobie w programie? Na razie wiemy tyle, że ćwiczy ze złamanym żebrem.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Barbary Kurdej-Szatan nie trzeba przedstawiać. W programie o Kryształową Kulę będzie rywalizowała z własnym mężem.

 • Reni Jusis i Misza Steciuk

Reni Jusis wraca na scenę, ale śpiewać nie będzie. Czy śpiewająco zatańczy ze swoim partnerem? To się okaże.

 • Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak

Joanna "Ruda" Lazer to charakterystyczna wokalistka zespołu Red Lips. Na zespole jej życie się zdecydowanie nie kończy, bo brała udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i w "Śpiewajmy razem. All Together Now", "Must be the Music. Tylko muzyka".