"Big Brother": Maciej Borowicz karnie opuścił dom Wielkiego Brata. Tłumaczy swoje groźby wobec Łukasza

Maciej Borowicz karnie opuścił dom Wielkiego Brata po tym, jak łamał regulamin i groził Łukaszowi pobiciem po wyjściu do rzeczywistego świata. Teraz uczestnik "Big Brothera" tłumaczy swoje zachowanie.

Maciej Borowicz w poniedziałek został karnie usunięty z programu "Big Brother". W oficjalnym komunikacie TVN7 czytamy, że stało się to na skutek wielokrotnego łamania regulaminu. Maciej groził Łukaszowi Darłakowi, że zrobi mu krzywdę, kiedy obaj opuszczą program.

"Big Brother": Maciej Borowicz tłumaczy swoje zachowanie

Maciej Borowicz wyszedł z programu w atmosferze zażenowania jego zachowaniem. Był agresywny, kwestionował zasady, na które początkowo wszyscy uczestnicy wyrazili zgodę oraz groził innemu domownikowi. Po odejściu z "Big Brothera" uznał zapewne, że trzeba trochę podratować swój wizerunek i postanowił się wytłumaczyć:

Czuję się zażenowany swoim zachowaniem. Czasami bywamy źli, odchodzimy na bok, wyrzucamy z siebie te złe emocje, czasami klniemy, bluzgamy. Tak każdy ma - zaczął swoje wyjaśnienia Maciej.

Co takiego stało się, że kamery Wielkiego Brata pokazały jego najgorszą stronę? Dlaczego Maćka poniosło na tyle, że zaczął wręcz grozić innemu uczestnikowi?

Też jestem człowiekiem, mam uczucia i biorę udział w eksperymencie społecznym, w programie, który izoluje mnie i sprawdza moje słabe strony. Dałem się podejść i ponieść emocjom. Nie zadziałała inteligencja. To się rozdzieliło: emocje i głowa, głowa i emocje, serce a głowa. To jest odwieczny problem, co wybrać - serce czy głowę.

"Big Brother": Maciej Borowicz o Łukaszu Darłaku

Choć w czasie trwania programu Maciej Borowicz miał o Łukaszu Darłaku zdanie raczej niepochlebne, spowodowane głównie niesprecyzowaną orientacją chłopaka, teraz próbował tłumaczyć się, że to absolutnie nie miało żadnego wpływu na to, co się działo w domu Wielkiego Brata:

Nie jestem homofobem, mam mnóstwo przyjaciół gejów. Sytuacja pomiędzy mną a Łukaszem była po prostu wojną charakterów i zderzeniem różnych charakterów, które widocznie do siebie nie pasują. Dlatego staraliśmy się po prostu żyć w tym domu, ale niekoniecznie ze sobą spoufalać, bratać się. Z mojej strony, jeżeli chodzi o jego orientację, nie chciałbym tego łączyć w żaden sposób.

Jedno trzeba przyznać - wybuch wściekłości Maćka w stronę Łukasza mógł być spowodowany tym, że Łukasz go nominował. Ale czy to powinno być wytłumaczenie dla gróźb rzucanych w stronę drugiego uczestnika programu? Całe nagranie z wytłumaczeniem Macieja Borowicza znajdziecie na stronie Big Brother TVN 7.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (37)
"Big Brother": Maciej Borowicz karnie opuścił dom Wielkiego Brata. Tłumaczy swoje groźby wobec Łukasza
Zaloguj się
 • Gość: Pan załamka

  Oceniono 51 razy 47

  Ten typ Maciek - to idealny wykwit obecnej gownobazy - ciamka , drze ryja , wszystko co mówi jest według niego najważniejsze - wszystkich opie... - wystarczy powiedzieć mu jakakolwiek uwagę to reaguje agresja - ale żeby smarować innych to ma moc ... imbecyl i zwykły nieud - masakra kto takie dni wcisną do tego programu

 • Gość: Jarek

  Oceniono 44 razy 36

  Ten Maciej jest chyba gejem. Tamten mu odmówił i stąd wybuch

 • Gość: mix

  Oceniono 41 razy 35

  Mnie najbardziej rozbawiło zdanie, którego tu nie cytujecie:
  "Chciałbym przeprosić internautów, widzów, moich fanów, produkcję, Wielkiego Brata, no i uczestników za moje karygodne zachowanie."
  Przeprosiny zawsze dobrze świadczą , zasługują na pochwałę i szacunek, ale stary q*va, jakich Ty możesz mieć fanów?! No bez jaj. Byłeś 2 tygodnie w programie, którego prawie nikt nie ogląda i nie masz żadnego talentu, który dawałby nadzieję, że mógłbyś w ogóle kiedykolwiek zacząć mieć jakichś fanów. Boże, co ci ludzie dzisiaj mają w głowach...

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 34

  Zawiodła Inteligencja? Cham chamem na wieki wieków amen

 • muckal

  Oceniono 21 razy 21

  Nie klnę, nie bluzgam i nie zachowuję się jak rozpuszczony dzieciak. Tak mam. Zasłużyłeś chłopie na wykluczenie z programu już wcześniej.

 • Gość: wall

  Oceniono 20 razy 20

  Jeszcze nic straconego,zapisz się do odpowiedniej opcji tam potrzebują walniętych.

 • Gość: Giant Hogweed

  Oceniono 18 razy 18

  Wyjątkowo antypatyczny typ, arogancki, ordynarny prymityw, wiecznie wkurzony i wprowadzający niemiłą atmosferę. Dobrze, że już go nie ma.

 • Gość: 13f

  Oceniono 14 razy 14

  "Dałem się podejść i ponieść emocjom. Nie zadziałała inteligencja. To się rozdzieliło: emocje i głowa, głowa i emocje, serce a głowa. To jest odwieczny problem, co wybrać - serce czy głowę."

  Tego typu odwieczne problemy zazwyczaj rozwiązuje się WYCHOWANIEM bachora w wieku 3-6 lat...

 • natassja

  Oceniono 10 razy 10

  To ten zajebisty program, który ogląda 750 widzów? (wyliczone z wcześniejszego głosowania).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX