"Big Brother" się rozkręca. Maciej Borowicz został wyrzucony z programu za groźby karalne

"Big Brother" wreszcie zaczyna zaskakiwać. Tym razem kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata. Nominowany w niedzielę Maciej Borowicz odszedł z programu.

Maciej Borowicz z programu "Big Brother" jest kolejnym uczestnikiem, który nie czeka do wyników nominacji, tylko odchodzi z produkcji przed czasem.

Big Brother. Maciej Borowicz odchodzi z programu

Maciej Borowicz nominowany był do opuszczenia domu Wielkiego Brata w ostatnią niedzielę marca. Razem ze swoją nominowaną koleżanką, Karoliną Wnęk, nie krył niezadowolenia z nominacji. Sytuacja zrobiła się nieprzyjemna, Maciej posunął się do gróźb wobec Łukasza, zdarzało mu się również łamać regulamin produkcji.

TVN tak komentuje zaistniałą sytuację:

Maciej Borowicz, za wielokrotne złamanie regulaminu, opuścił Dom Wielkiego Brata. W poniedziałek rano, w związku z wielokrotnym złamaniem regulaminu przez Macieja Borowicza, Wielki Brat zdecydował, że uczestnik w trybie natychmiastowym musi opuścić program.

Big Brother. Zmiana nominowanych

Maciej Borowicz i Karolina Wnęk byli nominowani, jednak ze względu na odejście Maćka sytuacja się zmienia. Nominowana wciąż pozostaje Karolina Wnęk, jednak do niej dołączają: Justyna Żak i Łukasz Darłak.

Wieczorem dowiemy się, czy cała ta sytuacja nie jest tylko głupim żartem na prima aprilis. Teraz jednak transmisja z domu Wielkiego Brata została wyłączona i nie da się podejrzeć, co robią uczestnicy.

Więcej o:
Komentarze (60)
Big Brother się rozkręca. Kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata - dzień po nominacjach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sister

  Oceniono 24 razy 22

  Dzidziuś się obraził bo dostał nominację. Żenada!

 • Gość: Xxx

  Oceniono 32 razy 20

  To ten co sie wydzieral i wyzywal ze smieci nie segreguja?dobry despota haha
  Musi miec fajnie w domu

 • Gość: Perełka

  Oceniono 21 razy 19

  I bardzo dobrze! Nie szanuje innych olbrzymi problem ma z panowaniem nad emocjami! Mysli że jest taki fajny a w rzeczywistosci jest inaczej! "MACKU SRASZ WYZEJ NIZ DUPE MASZ" Pokazales się z jak najgorszej strony PRZYKRE ZE TACY LUDZIE SĄ ZAKŁAMANI I WPATRZENI TYLKO W SIEBIE

 • Gość: Olsamek

  Oceniono 29 razy 17

  wyleciał pseudobandziorek, homofob , zwykły prymityw... żal.pl

 • Gość: Aga

  Oceniono 32 razy 14

  On jest rasista i kretyn oby to była prawda a nie głupi żart

 • Gość: Anonim

  Oceniono 17 razy 13

  Arogancki cwaniak ktory ma za nic tych którzy mają inne zdanie niż on. Karolinka powinna polecieć razem z nim jeżeli kibicuje takiemu chamskiemu typowi. Wspolczuje jego kobiecie bo wydaje sie facetem ktory może w chwili gniewu jej przyłożyc na takiego wygląda. Powinien iść na terapie kontroli gniewu.

 • Gość: Jula

  Oceniono 15 razy 13

  Jeden z tych co zawsze ma racje..i choc wyrazisz swoje zdanie i tak Cie przekrzyczy i wyjdzie na jego .Niechciala bym go poznac ..nieszanuje ludzi tylko wszystkich ocenia bez wyjatku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX