"BrzydUla" powraca! Julia Kamińska pokazała scenariusz pierwszego odcinka. "Podobno wszyscy zginęli"

"BrzydUla" wraca z drugim sezonem. Julia Kamińska pochwaliła się scenariuszem pierwszego odcinka. Kogo zobaczymy w telenoweli?

"BrzydUla" to serial, który przed laty skradł serca milionów polskich widzów. Głównym wątkiem była nieszczęśliwa miłość Urszuli Cieplak (Julia Kamińska) do bogatego i zabójczo przystojnego biznesmena, Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). W ostatnich odcinkach główna bohaterka przeszła metamorfozę i przestała być tytułową brzydulą, a Marek zdradził, że od dawna jest w niej zakochany. 

"BrzydUla" powraca!

Jak się okazuje,będziemy mieli okazję poznać dalsze losy Uli i Marka. Serial powraca i prawdopodobnie zobaczymy go na ekranach w 2019 roku! Informację przekazała Julia Kamińska, która udostępniła na Instagramie fragment scenariusza pierwszego odcinka, pod którym napisała:

Taki prezent urodzinowy od Piotra (druga strona scenariusza na profilu @jasek_piotr - napisała.

Przypomnijmy, że Piotr Jasek to scanarzysta, ale też partner Julii. Zajrzeliśmy na jego Instagram i przeczytaliśmy dalszą część scenariusza. 

 

Słowa "Nikogo nie ma, podobno wszyscy zginęli" zmartwiły fanów. Pewne jest, że w telenoweli zobaczymy ponownie Julię Kamińską. Nie podano natomiast informacji, czy w "BrzydUli" wystąpi Filip Bobek, Małgorzata Socha (Violetta Kubasińska), Maja Hirsch (Paulina Febo) czy też Jacek Braciak (Wieńczysław "Pshemko" Wycior).

Chcielibyście zobaczyć ich wszystkich ponownie na ekranie? My bardzo!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Zobacz wideo

KS

Więcej o: