Filip Bobek znacznie zmienił się od czasu "BrzydUli". Regularnie trenuje, a efekty są widoczne gołym okiem. "Ale dzik!"

Filip Bobek największą popularność zdobył dzięki roli Marka Dobrzańskiego w hitowym serialu "BrzydUla". Od tamtego momentu znacznie się zmienił. Spójrzcie na jego mięśnie!

Filip Bobek największy rozgłos zdobył po tym, jak odegrał jedną z głównych ról w "BrzydUli". Aktor wcielający się w przystojnego prezesa firmy zyskał ogromną sympatię widzów, ale też stał się obiektem westchnień wielu kobiet.

Filip Bobek przeszedł metamorfozę

Od momentu, kiedy poznaliśmy Bobka w serialu, znacznie się zmienił. Obecnie jego sylwetka wygląda zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu. 37-letni aktor regularnie trenuje, a efekty są widoczne gołym okiem. 

FILIP BOBEK CHWALI SIĘ UMIĘŚNIONYM CIAŁEM. ZDJĘCIA<<

Aktor chętnie dzieli się w sieci swoimi zdjęciami, dzięki czemu możemy podziwiać jego umięśnione ręce i tors. Nie bez powodu jest zaliczany do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Komentarze na jego profilu tylko to potwierdzają.

Ale dzik!
Wow! Fajna rzeźba.
Wow jaki zacny mięsień! W teatrze zdecydowanie za bardzo jest pan ubrany...
Jest forma! Brawo!
Piękna muskulatura.

Filip Bobek - kariera

Obecnie Bobek gra przede wszystkim w teatrze. Ma jednak na swoim koncie wiele ról serialowych. Wystąpił m.in. w następujących produkcjach: "Prosto w serce", "Singielka", "Hotel 52" oraz "Przyjaciółki". Jednak to właśnie z postacią Marka Dobrzańskiego kojarzony jest najbardziej. W 2010 roku został wyróżniony statuetką Telekamery w kategorii najlepszy aktor.

Które wydanie Filipa Bobka podoba Wam się bardziej? To z czasów "BrzydUli" czy obecne? Nam zdecydowanie to drugie!

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.