"Barwy szczęścia". Bożena i Bruno biorą ślub! Niestety uroczystość zakończy się wyjątkowo dramatycznie

Biała suknia, radość i miłosna przysięga. Bożena i Bruno staną w końcu na ślubnym kobiercu! Ich szczęście nie potrwa jednak długo, bo na uroczystości zjawią się agenci ABW...

Bożena (Marieta Żukowska) od kilku miesięcy pracuje jako tajniak w ABW. Teraz wpakuje się w poważne kłopoty, po części z winy Bruna (Lesław Żurek). Wszystko zacznie się od tego, że tuż przed ślubem Bruno zaprosi Bożenę na kolację z nowym partnerem biznesowym.

Jak się okaże, Barański (Jakub Przebindowski) to przestępca, który jest na celowniku ABW. Bożena zgłosi sprawę swojemu szefowi (Modest Ruciński), a on natychmiast odsunie ją od śledztwa i założy podsłuchy zarówno Wiśniewskiej jak i jej ukochanemu.

W dniu ślubu Bożena od rana wisi na telefonie, a nieobecny Bruno zajęty jest sprawami swojej firmy. Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) obserwują to z narastającym niepokojem.

Ostatecznie narzeczeni szczęśliwie docierają do kościoła.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Niestety ceremonia ma nieoczekiwany finał. Do kościoła wkraczają agenci, którzy zabierają pannę młodą. W siedzibie ABW szef odtwarza Bożenie nagranie z podsłuchu Stańskiego.

- Barański jest zamieszany w handel bronią - słyszy i natychmiast rozpoznaje głos swojego ukochanego.

Bożena usłyszy zarzut ujawnienia informacji ze śledztwa, za który grożą jej trzy lata więzienia.

Czy Bruno uratuje żonę? A może Bożena spędzi swój miesiąc miodowy w więziennej celi? Oglądajcie odcinek "Barw szczęścia" już 27 kwietnia.

OG

Więcej o: