"Idol". Znamy troje FINALISTÓW! Kto powinien wygrać? Zadecydujcie!

"Idol". Po zaciętej walce czworga półfinalistów w końcu wiemy, kto ma szansę zostać zwycięzcą nowego sezonu programu.

Jeśli ktoś miałby wskazać najbardziej dramatyczny moment każdego talent show, to z pewnością byłby to półfinały. W końcu goryczy porażki nie odczuwa się dotkliwiej, niż wtedy, gdy odpada się tuż przed finałem. Nie inaczej było w "Idolu". Emocje sięgały zenitu.

W środowym odcinku Angelika Zaworka "Żelka", Mariusz Dyba, Jakub Krystyan i Karolina Artymowicz dawali z siebie wszystko, by zdobyć jak najwięcej głosów telewidzów i tym samym wejść do finału. Na scenie każde z nich zaprezentowało po dwa utwory. Pierwszym była piosenka filmowa.

Przeboje z filmowych hitów okazały się być wyjątkowo trudne zwłaszcza dla Żelki i Krystyana. Oboje fałszowali i wypadali z rytmu. Na ich tle zyskał zwłaszcza Mariusz Dyba.

No, w końcu przyszedł artysta, przygotowany, brawo - zachwycała się Ewa Farna występem Dyby.

Mariusz DybaMariusz Dyba Screen z Ipla.tv

Druga część występów całkowicie przetasowała stawkę. Uczestnicy wystąpili z utworami, które wybrali dla nich jurorzy.Ci, którzy do tej pory byli najsłabsi wysunęli się na prowadzenie.

Aaa! Jestem taka dumna! Ten numer jest napisany dla ciebie. Cała chodzę! Tennumer zaśpiewany był tak seksownie! - zachwycała się Ewa Farna Jakubem Krystyanem w piosence "Human" Rag'n'Bone Man.

Totalnym zaskoczeniem był także występ Żelki, która wypadała świetnie w piosence Maanamu "Lipstick on the glass".

Angelika Zaworka 'Żelka'Angelika Zaworka 'Żelka' Screen z Ipla.tv

Zasady programu są jednak nieubłagane. Jedna osoba musiała odpaść. Telewidzowie zdecydowali, że w dogrywce muszą wziąż udział Żelka i Jakub Krystyan. Po trzecim występie los nominowanych wokalistów był w rękach jury. Ci nie mieli wątpliwości. Angelika była słabsza. Krystyan dostał od sędziów 4 x TAK. Tym samym w finałowym odcinku zobaczymy:

  • Mariusza Dybę,
  • Jakuba Krystyan,
  • Karolinę Artymowicz

Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Jakub Krystyan, Karolina Artymowicz,  Mariusz DybaJakub Krystyan, Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba Mat. prasowe Polsat

Kto według Ciebie powinien był zostać idolem?
Więcej o: