"Idol". Znamy troje FINALISTÓW! Kto powinien wygrać? Zadecydujcie!

"Idol". Po zaciętej walce czworga półfinalistów w końcu wiemy, kto ma szansę zostać zwycięzcą nowego sezonu programu.

Jeśli ktoś miałby wskazać najbardziej dramatyczny moment każdego talent show, to z pewnością byłby to półfinały. W końcu goryczy porażki nie odczuwa się dotkliwiej, niż wtedy, gdy odpada się tuż przed finałem. Nie inaczej było w "Idolu". Emocje sięgały zenitu.

W środowym odcinku Angelika Zaworka "Żelka", Mariusz Dyba, Jakub Krystyan i Karolina Artymowicz dawali z siebie wszystko, by zdobyć jak najwięcej głosów telewidzów i tym samym wejść do finału. Na scenie każde z nich zaprezentowało po dwa utwory. Pierwszym była piosenka filmowa.

Przeboje z filmowych hitów okazały się być wyjątkowo trudne zwłaszcza dla Żelki i Krystyana. Oboje fałszowali i wypadali z rytmu. Na ich tle zyskał zwłaszcza Mariusz Dyba.

No, w końcu przyszedł artysta, przygotowany, brawo - zachwycała się Ewa Farna występem Dyby.

Mariusz DybaMariusz Dyba Screen z Ipla.tv

Druga część występów całkowicie przetasowała stawkę. Uczestnicy wystąpili z utworami, które wybrali dla nich jurorzy.Ci, którzy do tej pory byli najsłabsi wysunęli się na prowadzenie.

Aaa! Jestem taka dumna! Ten numer jest napisany dla ciebie. Cała chodzę! Tennumer zaśpiewany był tak seksownie! - zachwycała się Ewa Farna Jakubem Krystyanem w piosence "Human" Rag'n'Bone Man.

Totalnym zaskoczeniem był także występ Żelki, która wypadała świetnie w piosence Maanamu "Lipstick on the glass".

Angelika Zaworka 'Żelka'Angelika Zaworka 'Żelka' Screen z Ipla.tv

Zasady programu są jednak nieubłagane. Jedna osoba musiała odpaść. Telewidzowie zdecydowali, że w dogrywce muszą wziąż udział Żelka i Jakub Krystyan. Po trzecim występie los nominowanych wokalistów był w rękach jury. Ci nie mieli wątpliwości. Angelika była słabsza. Krystyan dostał od sędziów 4 x TAK. Tym samym w finałowym odcinku zobaczymy:

 • Mariusza Dybę,
 • Jakuba Krystyan,
 • Karolinę Artymowicz

Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Jakub Krystyan, Karolina Artymowicz, Mariusz DybaJakub Krystyan, Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba Mat. prasowe Polsat

Kto według Ciebie powinien był zostać idolem?
Więcej o:
Komentarze (11)
"Idol". Znamy troje FINALISTÓW! Kto powinien wygrać? Zadecydujcie!
Zaloguj się
 • Gość: Anka

  Oceniono 6 razy 6

  Tak naprawdę to nikt z tej trójki nie nadaje się na idola. Głosy takie sobie, nie zwalają z nóg. Miny Jakuba to jakiś koszmar. Uwierzył w swoją wielkość? A tak poza tym mam pytanie-kto ubiera Maćka Rocka.

 • Gość: uma

  Oceniono 5 razy 3

  poziom programu to jakieś dno naprawdę.Wstyd! Mariusz potrafi jedynie z nich wszystkich śpiewać od samego początku reszta nadaje się na festyny.W castingach odpadli sami ciekawi głosowo ludzie.Jakub?!Wcale nie potrafi śpiewać a jedyne co robi siłuje się ze swoim gardłem.Prawdziwy artysta umie odnaleźć się w każdym utworze a Oni leżą po prostu od samego początku.Nie spodziewałam się że w Idolu będzie tak niski poziom głosowy...

 • Gość: inez

  Oceniono 1 raz 1

  G*wno mnie to interesuje, durne programy

 • Gość: teresa

  Oceniono 2 razy 0

  Dla mnie jasne, że Mariusz Dyba powinien zostać idolem. W ostatnim odcinku, a szczególnie po wykonaniu utworu wybranego przez Pana Panasewicza Mariusz pozamiatał!

 • Gość: teresa

  Oceniono 2 razy 0

  Dla mnie Mariusz Dyba! W ostatnim odcinku Pan Panasewicz wybrał dla niego utwór, którym właściwie pozamiatał! Trzymam kciuki! Mariusz jak dla mnie już wygrałeś!

 • Gość: hallo

  Oceniono 2 razy 0

  Ogląda to ktoś? Serio,

 • Gość: Dzoana

  Oceniono 2 razy -2

  Jakub...megaseksowny, megameski. Idol to wlasnie ktos z charyzma. Reszta jej po prostu nie ma. No i ten glos, nie ma wielu takich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX